Na co se těšit v listopadovém RUNu

Listopadové vydání časopisu RUN už vyběhlo na svou trasu! A tady je 5 nejzajímavějších článků, kvůli kterým byste si RUN určitě neměli nechat ujít. 

1. Nevzdávej to!

Pokud se snažíme o maximální výkon, ať už v tréninku nebo v závodě, v určitých okamžicích se do mysli začne drát červíček pochybností: „Opravdu jsem schopen dovést to do zdárného konce?“ Každý prožívá slabé chvilky jinak, ale to, jak se s nimi vypořádáme, o nás mnohé vypovídá.

2. Vyběhnout, nebo ne?

Jsi nemocný? Tak to prostě bud vyležíš, nebo to zkusíš přeběhat! Jenže tak jednoduché to bohužel není. To, že nemoc přišla, má za prvé nějaký důvod, a za druhé muže na tvém těle zanechat následky i poté, co odezní. Třeba i na tvém pohybovém aparátu. Co je tedy dobré si uvědomit?

3. Nejistá sezóna: trénovat nebo odpočívat?

Po podivném jaru směřovala rada běžců své hlavní závodní vrcholy na podzim. Kdo je stihl ještě v září, měl to dobré, jenže říjen nám opět zatrhnul běžecký tipec. Otázka tedy zní: Co teď s gradující formou? Má smysl se snažit ji udržet? A jak?

4. Dneska se mi fakt nechce! Kde na podzim hledat motivaci?

Vykoukneš z okna, venku prší a fouká studený vítr. Co ostatně čekat, je listopad. Jindy přijdeš domu z práce s hlavou plnou problému, zápasíš s únavou nebo leností, myšlenky na běh jsou ukryty někde velmi hluboko ve tvém nitru. Nechut‘ jít si zaběhat zkrátka občas přepadne každého. Co s ní?

5. Přirozený běh a vliv únavy na techniku

Běhání nelze upřít symboliku souboje s nastupující únavou. S odtikávajícím casem či přibývajícími kilometry dožene každého a projeví se nejen rostoucí tepovkou a těžkýma nohama, ale také zhoršenou technikou běhu. Jak s ní bojovat?

Seznam míst, kde si RUN koupit, najdete zde.

Větší radost nám ale uděláte, když si RUN rovnou předplatíte!