SOUTĚŽ o troje podkolenky CEP

Vyhraj nejlepší podkolenky! Hledej správnou odpověď na naši otázku a vyhraj podkolenky CEP!

Pravidla: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, z kolika částí se nyní skládá struktura vlákna běžeckých kompresních podkolenek CEP nové generace 3.0. Řešení najdete na www.cepsports.cz.

Soutěž poběží do úterý 30. dubna 2019 do půlnoci. Ze správných odpovědí vybereme tři vítěze, které odměníme podkolenkami CEP 3.0 ve velikosti a barevné kombinaci dle vlastního výběru.

Nejlepší podkolenky jsou nyní ještě lepší! S tímto sloganem uvedl německý renomovaný výrobce sportovního kompresního zboží horkou novinku roku 2019, běžecké kompresní podkolenky CEP 3.0. Nejdůležitější změnou je určitě lehčí a příjemnější materiál při striktním zachování všech parametrů ideální komprese pro maximální sportovní výkon i dokonalou regeneraci. Dodává více energie, zvyšuje vytrvalost i výkon díky zlepšené cirkulaci krve.

Pletenina má optimální termoregulační vlastnosti díky ochlazujícímu vláknu TWD Smart Dry a technologii HeiQ Smart Temperature Technology. Další patentovanou technologií je aplikace Feran ICP pro lepší odvod vlhkosti a podporu jejího vypařování. A konečně je třeba zmínit i vysokou odolnost díky syntetické přízi z nekonečně dlouhých vláken. Novinkou je rovněž asymetrická špička, díky čemuž chodidlová část lépe padne, a ještě účinněji zabraňuje otlakům a puchýřům. Podkolenky obsahují osvědčené antibakteriální stříbrné ionty, které spolehlivě brání nepříjemnému zápachu.