Pojeď s námi trénovat na Vysočinu!

Pojeď s námi trénovat na Vysočinu!

Kemp proběhne na začátku října na Vysočině v osvědčené a atraktivní lokalitě Tři Studně. Budeme běhat, testovat, učit se, hledat rezervy, rozebírat techniku, diskutovat, sledovat přednášky a skvěle se bavit. Kemp je pořádán ve spolupráci s časopisem Run Magazín.

PŘIHLÁŠKA »

3 noci, 6 tréninkových jednotek, 3x plná penze, sauna a vířivka v ceně

Kemp je určený pro začínající i pokročilé běžce, kteří se chtějí zdokonalit v technice běhu, potrénovat, potkat se s podobně naladěnými lidmi, něco se dozvědět o trailovém běhání, závodech, a trénincích našich ambasadorů i třeba doporučeních k regeneraci, kompenzaci a podobně.

Nedílnou součástí kempu bude testování obuvi značek Dynafit, Inov8, Hoka One One, Brooks a On. K dispozici budou také běžecké vesty, batohy a jiné doplňky.

Těšit se můžeš na slevové vouchery a drobné dárky od partnerů

Každý účastník obdrží slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč, originální kempovou čelenku a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč. Vyber si svoji barvu trika a velikost! Navíc se můžeš těšit na další dárky od partnerů kempu.

Podívej se na všechny barevné varianty dámských a pánských modelů a ve formuláři vyber požadovanou barvu a velikost –PROHLÉDNOUT TRIKA.

Program:

Kemp bude pojatý tréninkově se zaměřením na začátek přípravy na novou sezónu.  Společné výběhy, specifika trailového běhání, technika běhu, rozvoj silových i rychlostních schopností a vytrvalosti, běžecká abc, kompenzační posilování, tejpování, besedy o tréninku i závodech, poradenství, testování běžecké obuvi značek Dynafit, Inov8, Hoka One One, Brooks a On, testování běžeckých vest, batohů a jiných doplňků. Přednášky z prostředí trialového běhání, rozbor individuální techniky u videa.

Čtvrtek – příjezd od 15. h, kdo stihne přijet včas, může od 16.h absolvovat první společný trénink, po večeři organizační záležitosti kempu, večer beseda

Pátek – dopoledne běžecká tréninková fáze, odpoledne kondiční posilování, v podvečer regenerace dle individuálních potřeb, večer beseda

Sobota – dopoledne běžecká tréninková fáze, odpoledne kompenzační posilování, rozbor individuálních dysbalancí a problémů, v podvečer regenerace dle individuálních potřeb, večer beseda

Neděle – dopolední tréninková fáze přizpůsobená stavu účastníků, odpolední trénink zařadíme dle zájmu účastníků

Trénovat se bude po skupinkách dle výkonnosti, konkrétní náplň tréninků bude upřesněna před kempem. Drobné změny předběžného programu vyhrazeny.

Kdo vás bude trénovat?

Trenérský tým, který se o tebe bude na kempu starat;, zůstává v osvědčeném složení:

Jan Krabec – absolvent FTVS UK Praha, atletický trenér s nejvyšším trenérským vzděláním a více než 25letou trenérskou praxí v atletickém oddíle ve Stříbře. Sám se aktivně atletice věnoval od 12 let, od 15 let pak na závodní a postupně vrcholové úrovni. Stále aktivní běžec, medailová umístění v závodech Rock Point Horské výzvy v roce 2018, 2017, 2015 i 2014. K největším trenérským úspěchům řadí kromě medailistů z mistrovství České republiky hlavně účasti svěřence na mládežnických Mistrovstvích Evropy v krosu i na dráze a 11. místo z mládežnického Mistrovství světa v běhu na 3000 m překážek. Velmi blízko má i k vysokým horám. Kromě lezení v Alpách má za sebou řadu horolezeckých expedic a výstupy na vrcholy v nejvyšších světových pohořích včetně osmitisícových. V roce 2006 stanul na vrcholu 8035 m vysokého Gasherbrumu II.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRA »

Vendula Šťastná – vystudovala katedru Fyzioterapie a katedru Tělesné výchovy a sportu Západočeské univerzity v Plzni. Podiatr, kondiční trenér s více než desetiletou praxí individuálních i skupinových tréninků zaměřených na důraz vhodného provedení pohybu a správné regenerace. Absolventka DNS kurzů Profesora Koláře, průběžné vzdělávání v oblasti fyzioterapie a kondičního cvičení. Fyzioterapeutka a masérka na závodech Rock Point Horské výzvy.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRKY »

Martin Mužík – v mládežnických kategoriích nadějný běžec na atletickém oválu. Reprezentant České republiky, mnohonásobný mistr České republiky, účastník mládežnických Mistrovství Evropy v dráhové atletice i krosu, 11. místo na Mistrovství světa v běhu 3000 m překážek dorostenců. V posledních letech se věnuje trailovému běhání a v letech 2018 i 2019 si doběhl pro několik medailových umístění v Rock Point Horských výzvách. Ambasador značky Dynafit.

Na kempu se můžeš těšit i na experta z trailrunnigové speciálky Rock Point, který ti poradí s výběrem správného vybavení a řekne ti vše podstatné k vybavení, které budeš mocit během kempu vyzkoušet.

CENA

Cena kempu 5290 Kč

Cena zahrnuje: ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením na tři noci s vyváženou pestrou, zdravou a sportovně zaměřenou stravou (možnost diet), pitný režim – plná penze, regeneraci v sauně a vířivce, odborné trenérské vedení, testovací boty a běžecké vesty i batohy a dárky

Masáže, tejpování a podobně bude možnost objednat na místě u Venduly Šťastné. Platí se na místě v hotovosti.

Platba na účet 1978235002/5500, registrace platná po zaplacení (bude potvrzeno na e-mail, doklad o platbě obdrží účastník na kempu), do zprávy pro příjemce uveď své jméno (nebo jména účastníků) a kemp, na který se hlásíš.

Storno poplatky 7 dnů a méně před zahájením 100 %, do 14 dnů před zahájením 50 %, do 21 dnů před zahájením 20 %, 30 dní a více před zahájením vrácení celé částky.

Minimální počet účastníků 20, maximální 35.


Případné dotazy rádi zodpovíme na e-mailu: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Pokud se potřebuješ poradit telefonicky, napiš nám svůj dotaz a telefon. Ozveme se ti.