Proběhni se pro dobrou věc

Proběhni.se na 6 nebo 11 km. Běžci se proběhnou z IKEM do srdce Kunratického lesa

Běžecký happening, tak by se dal také nazvat běžecký den Proběhni.se, který proběhne v sobotu 21. dubna v IKEM a nedalekém Kunratickém lese. V něm budou závodit děti i dospělí na nejrůznějších tratích.

6km trasa: Tu zvládne každý, může si jí navíc i projít

Dospělí účastníci mají na výběr mezi trasou na 6 a 11 km. Právě kratší distance je určena pro všechny, kteří chtějí svým startovným pomoci, ale nevěří si na větší sportovní výkon. Trať na 6 km zavede účastníky z areálu IKEM do Kunratického lesa. 

Trať bude dostatečně široká, aby měli všichni běžci dostatek prostoru. Uvádíme sice „běžci“, ale závodu se může zúčastnit úplně každý, i ten, který si na tak dlouhou vzdálenost nevěří a chtěl by si jí raději projít. Limit pro dokončení trati je totiž maximálně benevolentní, takže ho každý zvládne splnit, i kdyby se rozhodl pro rychlejší chůzi.

Pořadatelé chtějí, aby se účastníci vydali tratí proběhnout, přesně jak praví název akce. Startovné každého registrovaného pak poputuje na konto Nadačního fondu České srdce. Na trati čeká na účastníky pouze krátké, přibližně 400 metrů dlouhé stoupání. Není však nijak náročné. Po většinu trati se jedná o pohodové podmínky bez převýšení.

Trať na 6 km si můžete podrobně prohlédnout >>ZDE<<.

11km trasa: užij si romantiku Kunratického lesa a přispěj na dobrou věc

Trasa ti nabídne dostatečně široké cesty, dlouhé rovinky, ale také náročnější stoupání a klesání. Zkrátka vše, co nabízí běžcům dobře známý Kunratický les, kde se koná například slavná Velká kunratická.

Zatímco kratší distance na 6 km je určená i pro neběžce, kteří si trať budou moci i projít, jedenáctka už vyžaduje trošku běžeckého umu. Někomu bude stačit odhodlání, jinému kondice, každopádně 11 kilometrů už nějaký trénink vyžaduje.

Prohlédni si podrobně trať závodu na 11 km >>ZDE<<. 

A nezapomeň, že dostupných je pouze 1 000 startovních čísel, a to na obě dospělé distance dohromady. Přihlas se včas >>ZDE<< a přispěj svým startovným Nadačnímu fondu České srdce.