Rozšířený dubnový RUN je na stáncích

Rozšířený dubnový RUN je na stáncích

V dubnovém RUNu najdete ještě více běžeckého čtení. Kvůli velkému testu běžeckých bot jsme vydání rozšířili na 100 stran! Cena se samozřejmě nezměnila.

01_titul_run_10_2014Jak už bylo řečeno, nejobsáhlejším materiálem tohoto čísla je velký test běžeckých novinek, v jehož rámci jsme otestovali 42 párů bot. Jednotlivé značky jsme požádali, aby nám prozradili, jaký model ze své nabídky považují za nejlepší. Nedivte se proto, že žádná bota nezískala vyloženě špatné hodnocení – všechny modely patřily k tomu nejlepšímu, co je na trhu k dostání.

I v tomto RUNu samozřejmě najdete spoustu tréninkových článků. Dočtete se třeba, jak zlepšit sílu i VO2max na schodech. Další tréninkový materiál se zaměřil na 400m intervaly – jaké se hodí právě pro vás?

Rubrika výživa se věnuje domácí regenerační stravě. S rychlým návratem na trať vám poradí i trenér Vít Živný, který popsal nejefektivnější cviky na přístroji Power Plate.

Začátečníci se dozvědí, jak se posunout od chůze k běhu. Rubrika Rungirl s nadsázkou popisuje dámskou (ne)soutěživost. Ohlédneme se běžeckými vzlety i pády halového ME v Praze či za vynikajícím výkonem Florence Kiplagatové, která překonala během jednoho závodu více světových rekordů.

Můžete s námi také nahlédnout do světa orientačních běžců. V rozhovoru jsme si povídali s populárním bosoběžcem Tomášem Zahálkou. Ani tentokrát nechybí oblíbené rubriky jako Historické okénko nebo seriál o přípravě na ironmana.