Rozšířený zářijový RUN už je na stáncích

Rozšířený zářijový RUN už je na stáncích

01_titul_run_06_2015Vychází nové číslo RUNu. Je rozšířené na 100 stran, nestojí ani o korunu víc a na stáncích ho seženete od 20. srpna. Co si v něm přečtete?

V tréninkových rubrikách přinášíme návody, jak skloubit běh a posilování, jak regenerovat pomocí foam rolleru, jak trénovat uprostřed závodní sezony a jak zvýšit talent. Také se dozvíte, jak si zpestřit trénink in-line bruslením.

A víte, že laktát není takový strašák, jak si myslíme? Ve výbavě jsme vybírali botky pro těžší běžce. Začátečníci se dočtou, jak se rozcvičit před závodem. Všem se pak určitě bude hodit článek, jak se vyhnout svalovým zraněním. V rubrice výživa zjistíte, jaké jídlo je nejlepší právě pro vás.

V rozhovorech jsme vyzpovídali šest běžeckých osobností, které se věnují různým disciplínám. S Honzou Procházkou jsme si povídali o orientačním běhu, s Terezou Janečkovou o Spartan Race, s Janem Suchomelem o bosém běhání, s Honzou Škrabálkem o kombinaci běhání a létání, s Róbertem Štefkem o maratonech a s Petrem Vabrouškem o triatlonu i extrémních maratonech.

V reportáži se podíváme na běžecké trasy v italském Livignu. V historickém okénku zavzpomínáme na Itala Baldiniho, posledního Evropana, který dokázal na olympiádě porazit Keňany.

Ani tentokrát nechybí tipy pro hubnutí, triatlonové okénko, rubrika pro běžkyně, termínovka a mnoho dalšího.