SOUTĚŽ o 5x GS Condro DIAMANT

SOUTĚŽ o 5x GS Condro DIAMANT

Právě probíhá Valentýnský virtuální běh, a kromě dalšího běžeckého zážitku a originální medaile do sbírky, čeká tentokrát na všechny zájemce o medaili i DÁREK. Exkluzivním partnerem nejen tohoto závodu, ale i celého seriálu Rok v běhu je totiž GS Condro Diamant, a právě tomu vděčíme za to, že můžeme každému závodníkovi k medaili zdarma nabídnout i dárek v hodnotě 85 Kč – balení 20 tablet GS Condro diamant.

To ale není všechno. K dispozici máme ještě také 5 velkých balení GS Condro DIAMANT, o které můžeš právě teď soutěžit na našem facebookovém profilu. Pravidla soutěže jsou jako vždy zcela jednoduchá a získáš tak šanci vyhrát kloubní výživu na 2 měsíce užívání. Nezapomeň, že při běhání dostávají tvé klouby pořádně zabrat, takže si tu nejlepší péči zaslouží.

PRAVIDLA: Podívej se ZDE na tratě, které jsme pro Valentýnský běh připravili a napiš nám do komentáře pod facebookový příspěvek se soutěží, jakou délku tratě by sis vybral/a pro svůj závod a pokud chceš, označ i parťáka, se kterým bys na trať chtěl/a vyběhnout.

Soutěží poběží do 14.2. do půlnoci

Když se do Valentýnského běhu navíc i zapojíš, budeme moc rádi a klidně můžeš pod příspěvek se soutěží zasdílet i své startovní číslo nebo fotku z trati.

GS Condro®  DIAMANT

Namáháte své klouby? Dopřejte svým kloubům mimořádnou sílu a maximální úlevu! Nenechte se při pohybu omezovat namáhanými klouby a vsaďte na GS Condro® DIAMANT! Obsahuje klinicky ověřenou dávku glukosamin sulfátu v kvalitě CliniQ, unikátní aescin ke správnému zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach a vitamin C pro tvorbu pevné kolagenní sítě. Účinnost GS Condro®  byla prokázána klinickou studií Revmatologického ústavu v Praze a potvrzují ji i desítky tisíc spokojených uživatelů. GS Condro®  DIAMANT. Vítězství pro Vaše klouby!