SOUTĚŽ o běžeckou podprsenku Anita Air Control Delta Pad

SOUTĚŽ o běžeckou podprsenku Anita Air Control Delta Pad

Ahoj běžci! Dnešní soutěží potěšíme všechny běhající ženy. Ve spolupráci se značkou Anita jsme pro vás připravili soutěž o běžeckou podprsenku Anita Air Control Delta Pad.

Německá značka Anita má dlouholetou tradici. Její podprsenky a plavky se těší oblibě žen po celém světě. Každoročně také získávají mezinárodní ocenění, v letošním roce vyhráli zlaté ocenění ISPO Awards. Všechny sportující ženy ocení především řadu Active, jejíž podprsenky zajišťují maximální podporu a pohodlí při jakémkoli sportu.

Pravidla soutěže: Označte příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napište, kterou z barevných možností byste si vybrali. Barevné variace naleznete zde.

Anita Air Control Delta Pad poskytuje maximální podporu, propustnost vzduchu a extrémně nízkou hmotnost. Patentovaný design „DeltaPad“, krycí pěnový pohár vyvinutý výhradně společností Anita, poskytuje silnou podporu, hladký obrys a cirkulaci vzduchu. Ultra lehká síťovina je poloprůhledná a vytváří módní vzhled, který udržuje pokožku v pohodě. Tato sportovní podprsenka AIR CONTROL spojuje styl a funkčnost v jedinečnou sportovní podprsenku pro každou aktivní ženu.