SOUTĚŽ o běžky Kästle XP20 Skate a kšiltovku

SOUTĚŽ o běžky Kästle XP20 Skate a kšiltovku

Ahoj závodníku, projekt Zimních virtuálních her je v lecčems unikátní a věří mu i naši partneři, kteří pro tebe poskytli věcné ceny do soutěží v hodnotě 100.000,-Kč. Jedním z nich je i společnost KÄSTLE.

Třetí soutěž, kterou jsme pro tebe připravili, je o lehké běžky na dlouhé vzdálenosti. Konkrétně o skvělý model Kästle XP20 Skate a kšiltovku Kästle Trucker Cap (více o běžkách najdeš níže).

Pravidla soutěže: 

Označ příspěvek k soutěži na Facebookové stránce jako ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, jestli pro záznam svých aktivit používáš sporttester nebo mobilní aplikaci a zda si už nějaké vybavení od společnosti Kästle dříve měl či máš? Výherci budou vylosováni ze všech odpovědí.

Přihlášení do jednotlivých disciplín je na Zimních virtuálních hrách možné i ZDARMA, a tak budeme rádi, když se připojíš k dosavadním 2000 závodníkům a vrhneš se do světa zimního sportování a získávání nádherných medailí. Virtuální závodění je fenoménem dnešní doby a umožňuje závodit a udržovat sportovní komunity pohromadě i v době covidové.

Dalo nám hodně práce Zimní Virtuální Hry spustit a připravit. Pokud tě tento projekt zaujal, budeme moc rádi, když se o něm zmíníš svým přátelům nebo třeba zasdílíš nějaké info na svém profilu.

Soutěž poběží až do neděle 31. ledna 2021 do půlnoci!

 

Podrobnosti o běžkách v soutěži:

 Další fotky a podrobnosti nalezneš zde

Použité technologie:

  • HOLLOWTECH: Odstraněním nepotřebných vrstev ve špičce lyže jsou špičky a lyže celkově lehčí. To jim dodává výrazně lepší rovnováhu a redukuje rotaci při pohybu lyže vpřed, což pomáhá sportovcům šetřit síly a rychleji dosáhnout cíle.
  • CAP KONSTRUKCE: Její povrchová fólie obaluje boky lyže a perfektně tak chrání jádro. Vyztužená karbonem.
  • JÁDRO: Vyráběno podle zásady včelích pláství z přírodních vláken, což redukuje hmotnost na minimum a zajišťuje stabilitu. Jádro si zároveň zachovává elasticitu a poskytuje výbušný odrazový efekt pod chodidlem. Struktura včelích pláství je zabudována do torzního boxu z ultralehkého dřeva paulovnie, kterému říkáme UL WOOD. To zaručuje optimální torzní tuhost a flexi při minimální hmotnosti.