SOUTĚŽ o 3x funkční prádlo Craft!

SOUTĚŽ o 3x funkční prádlo Craft!

Ahoj kamarádi, díky spolupráci se společností Vavrys pro vás máme soutěž hned o tři funkční trička Craft z řady Active Intensity. Třísezónní prádlo řady Active Intensity je pro všechny, kdo to se sportem myslí vážně a nebojí se zapotit. Prádlo je ideální pro podzimní i zimní tréninky!

Pravidla: Označte „To se mi líbí“ příspěvek na našem Facebooku a do komentáře nám napište, který kousek z kolekce Craft by se vám nejvíce hodil do nadcházející zimní sezóny? Ženy naleznou inspiraci a nabídku ZDE. Muži naleznou inspiraci a nabídku ZDE.

O řadě Craft Active Intensity

Vysoce funkční triko a spodky jsou určené pro sportovní aktivity v chladném počasí, a pro ty, kdo se věnují sportu intenzivně. Prádlo oceníte v podzimní, zimní i jarní sezóně. Jeho termoizolační vlastnosti jsou dokonale vyvážené s jeho schopností odvodu potu. Pletenina je velmi příjemná a pružná, má rozdílnou strukturu podle potivých zón těla, kdy přechody mezi nimi jsou bezešvé. Střih trika je ergonomický, samotné torzo těla je bezešvé, rukávy jsou raglánové a případné švy jsou ploché. Funkční ergonomicky střižené spodky mají v pase široký pružný úplet, nohavice jsou ukončeny do široké pružné manžety a případné švy jsou ploché. Celkový design prádla působí velice efektním a sportovním dojmem.