Soutěž o oblečení Kilpi z nové kolekce

Ahoj běžci! Se značkou Kilpi jsme pro vás připravili novou soutěž o cenu, kterou si tentokrát vybíráte vy sami!

Prozkoumejte novou kolekci Kilpi na webu www.kilpi.cz, dejte like příspvku se soutěží na našem FB profilu a do komentáře soutěžního příspěvku na našem facebooku napište název produktu, který byste si přáli mít ve svém běžeckém šatníku. Vylosovaný šťastlivec pak obdrží právě ten produkt, jehož název uvedl v komentáři.

Bude to super lehká péřovka Edmon, větruodolná bunda Airrunner nebo bunda Nordim, kterou oceníte i na běžkách? A co takhle novinka v nabídce, jakou jsou legíny s kšandami Kilpi Otera, které jsou ideálním oblečením na běhání v chladných dnech.

Výběr z nové kolekce si také můžete prohlédnout v Highlights katalogu zde.

Vývoj a testování produktů Kilpi

Naší prioritou je zvyšování kvality sportovního oblečení Kilpi a neustálý technologický rozvoj. Abychom byli stále o dva kroky před konkurencí, podílí se na vývoji našeho technického oblečení extrémní sportovci vybraní do Kilpi Racing Teamu. Tito sportovci důkladně testují každý produkt, abychom zákazníkům mohli nabídnout pouze oblečení, které prošlo extrémní zátěží, a zároveň přicházejí s novými vylepšeními, nápady a vychytávkami, díky nimž je oblečení Kilpi velmi oceňováno mezi profesionálními i amatérskými sportovci. 

Na vývoji a testování běžecké kolekce Kilpi se podílí také několika násobná vítězka Volkswagen Maratonu Praha Petra Pastorová, extrémní běžci Michal Činčiala, Martin Nytra, Jarda Urban, Petr Hvolka, ale také několika násobná mistryně ČR v běžeckém lyžování Martina Chrástková, letošní vítězka závodů Spartan Race Adéla Voráčková a extrémní triatlonista Tomáš Matera.

Přečtěte si příběhy závodníků Kilpi Racing Teamu zde.