SOUTĚŽ o SMELL WELL POLŠTÁŘKY!

SOUTĚŽ o SMELL WELL POLŠTÁŘKY!

SmellWell™ poskytuje inovativní řešení pro zapáchající boty, tašky a rukavice. Stejně dobře najdou uplatnění ve skříňkách nebo v tělocvičnách. Značka nabízí přírodní a efektivní řešení pro absorpci vlhkosti a odstraňování zápachu ve všech typech prostředí, kde je zápach problémem. Vývoj produktu byl zahájen v roce 2012. Po vyzkoušení různých produktů na trhu se značka rozhodla vyvinout vlastní řešení. Výsledkem dvouletého vývoje a testování tak bylo uvedení produktu SmellWell na trh v roce 2014.
Značka nabízí přírodní a efektivní řešení pro absorpci vlhkosti a odstraňování zápachu ve všech typech prostředí, kde je zápach problémem. Vývoj produktu byl zahájen v roce 2012. Po vyzkoušení různých produktů na trhu se značka rozhodla vyvinout vlastní řešení. Výsledkem dvouletého vývoje a testování tak bylo uvedení produktu SmellWell na švédský trh v roce 2014.
Pravidla: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce jako ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, odkud SmellWell pochází? Odpovědi na otázku lze najít zde.
Soutěž poběží až do úterý 25. května 2020 do půlnoci!