SOUTĚŽ o startovné na Challenge Prague Try-Athlon

Vyhraj startovné na největší triatlonový závod v České republice! Závod světové série Challenge Family, Ford Challenge Prague, se uskuteční v centru Prahy 27. července. Ve spolupráci s Ford Challenge Prague můžeš v soutěži vyhrát startovné na závod na sprint distancích CHALLENGETRY-ATHLON.

Pravidla soutěže: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce ‚To se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, kterou triatlonovou disciplínu máš nejraději a proč. Soutěž poběží do úterý 23. dubna do půlnoci.

Série závodů kombinujících plavání, jízdu na kole a běh se odehraje přímo v srdci Prahy. A stejně jako v loňském roce si mohou zájemci vybrat ze čtyř kategorií – FORD CHALLENGEPRAGUE MIDDLE, CHALLENGEPRAGUE ŠTAFETY, CHALLENGETRY-ATHLON a HERVIS CHALLENGEJUNIOR.

Do programu bude opět zařazen i závod CHALLENGETRY-ATHLON určen pro všechny, kteří si triatlon chtějí vyzkoušet: 380 m plavání, 18 km na kole a závěrečný běh na 4.2 km. Závod odstartuje plaveckou částí jedním zkráceným okruhem ve Vltavě se startem i cílem na Střeleckém ostrově. Poté se závodníci vydají na dva cyklistické okruhy po rovinaté trase, jež je zavede ven z centra města směrem po Janáčkově nábřeží, Strakonické ulici a zpět. Běžecký okruh povede podél obou břehů Vltavy přes Rašínovo nábřeží, náplavku, Palackého most a Janáčkovo nábřeží. Závod v této kategorii je ideální pro všechny, kteří nemají s triatlonem mnoho zkušeností a chtějí si jej vyzkoušet.

Den před hlavním závodem, v pátek 26. července si v rámci doprovodného programu mohou zasoutěžit také děti a mládež od 3 do 15 let v čistě běžeckém závodě HERVIS CHALLENGEJUNIOR. Na malé závodníky čekají trasy od 150 m do 1 kilometru.