SOUTĚŽ o startovné na ČSOB Vokolo Priglu

SOUTĚŽ o startovné na ČSOB Vokolo Priglu

Do startu kultovního závodu ČSOB Vokolo Priglu zbývá již jen 35 dní a my pro vás máme soutěž o jedno startovné. Letos nás společně čeká již 9. ročník závodu kolem Brněnské přehrady, který si za svou téměř desetiletou historii získal velkou oblibu nejen díky nádherné trati, ale také díky výjimečné rodinné atmosféře a výbornému servisu.

Na naší facebookové stránce dejte příspěvku „Líbí se mi“ (zveřejnění neděle večer) a do komentáře napište, zda jste již závod ve své běžecké kariéře absolvovali, a pokud ano, tak jaká část trati pro vás byla nejhezčí. Klidně můžete přihodit i nějaké foto.

Jeden z vás, co splní obě podmínky, vyhraje jedno startovné. Soutěž poběží jako vždy do úterní půlnoci – Hodně štěstí! ;-).

Závod proběhne 13. října 2018. Běžecký závod dlouhý 14,1 km je určen široké veřejnosti, pro všechny výkonnostní a věkové skupiny. Trať vede od Loděnice TJ Lodní sporty Brno na ulici Rakovecká směrem na Veverskou Bitýšku. Trať pokračuje přes hráz přehrady, což je jedno z nejkrásnějších míst na trati a z Přístaviště se závodníci vrací zpět do prostor loděnice. Oběhnutí přehrady není pro každého, je to osobní výzva. Více informací o závodu na webových stránkách nebo Facebooku.

Hlavním partnerem závodu je běžecká speciálka TRIEXPERT