SOUTĚŽ o zimní kompresní kalhoty 2XU

Je tu pravidelná nedělní soutěž. Tentokrát jsme ji připravili s australskou značkou 2XU, která zatím není v Česku tolik známá, ale podle mnohých sportovců jí bude patřit budoucnost. A to zejména díky unikátním technologiím, které používá. Do soutěže věnovala zimní kompresní kalhoty v hodnotě 3 590 Kč!

Co musíš udělat, aby ses zapojil do soutěže?

  1. Označ příspěvek na naší Facebookové stránce ‚To se mi líbí‘
  2. Do komentáře pod příspěvek napiš, v jaké světové zemi by sis nejraději zaběhal.
  3. Vyplň formulář na konci tohoto článku.

 S kým soutěžíme?

S mladou australskou značkou 2XU (čti „Two Times You“), která byla založena teprve v roce 2005. Tehdy se profesionální triatlonista Jamie Hunt spojil s maloobchodním guru Clydem Davenportem a marketérem Aidanem Clarkem, aby z Melbourne začali dobývat sportovní svět.

Daří se jim to díky unikátním technologiím. Jejich výrobky jsou vyrobené z nejmodernějších materiálů, které kombinují různé vlastnosti podporující sportovní výkon. Patří mezi ně komprese, chladící funkce nebo třeba materiály zlepšující proudění vzduchu kolem cyklisty. Že se jedná jen o marketingový trik? Ne! V 2XU si pravidelně objednávají nezávislé vědecké výzkumy, které potvrzují, že produkty australské značky mají na výkon pozitivní vliv!

Pochopili to i profesionální sportovci, a tak produkty 2XU nosí nejen profesionální triatlonisté (například jednoznačně nejlepší triatlonistka světa Daniela Ryf), běžci, hráči NBA nebo NFL, ale také příslušníci americké elitní armádní jednotky Navy SEALs.

O co soutěžíme?

TERMO KALHOTY 2XU WIND DEFENCE COMPRESSION TIGHTS

Wind Defence Compression Tight poskytují řadu výhod při běhu v zimě. Membránové horní čelní panely chrání proti větru a flexibilní PWX Thermal panely poskytují dodatečné teplo. 360° reflexní detaily na dolní části nohou pro větší viditelnost. Výkonná komprese snižuje vibrace svalů a následnou únavu. Stupňovaná komprese pro rychlejší zotavení.

Cena: 3 590 Kč

Více na 2xu.shop.cz

Držíme palce!

Zapoj se do soutěže s 2XU!

Vyplněním souhlasíš se zasíláním obchodních sdělení časopisu RUN i společnosti RUSO Sport s.r.o., která je oficiálním distributorem značky 2XU.