Březnový RUN je na stáncích!

Březnový RUN už je na stáncích i v poštovních schránkách předplatitelů. Co vás v něm čeká a na co se můžete těšit?

Chcete se dostat do formy před tím, než vypukne běžecká sezóna? Potřebujete shodit nějaké to kilo navíc? Zásadní roli při hubnutí má právě trénink a jeho správná intenzita a objem. Nenechte se ujít článek o tom, jak zátěž správně nastavit a efektivně hubnout a pálit tuky.

Matematika nikdy nebyla vaším oblíbeným předmětem? Nezanevřete však na ní! V přípravě na maraton hraje zásadní roli a pomůže ti být ve formě (nejen) na pražský maraton včas!

Zranění achilovky je jedním z nejčastějších běžeckých zranění. V našem seriálu s fyzioterapeutem a triatlonistou Petrem Soukupem se dozvíte, jak zranění předcházet a co dělat, pokud tě již postihlo.

Přečtěte si rozhovor s Davidem Vašem, jihočeským rodákem, který tráví značnou část roku v africkém Itemu. V rozhovoru se dozvíte, jak se v Keni trénuje a žije mezi nejlepšími vytrvalci světa.

Běháte už nějakou dobu a chcete posunout svůj trénink o level výš? Přemýšlíte o koupi sporttestru, ale nevíte, jak si v bohaté nabídce vybrat? V březnovém RUNu se dozvíš, podle čeho si ty správné sportovní hodinky vybrat.

Ať už to byla pauza vynucená nebo jste se uchýlili k zimnímu spánku, jaro je ideální období, kdy se dostat zpátky do formy. Přinášíme 7 pravidel, jak se co nejrychleji vrátit na závodní trať.