Velká SOUTĚŽ o dva páry bot Saucony Freedomi ISO 2

Ahoj kamarádi, díky spolupráci s TRIEXPERTem jsme dostali jedinečnou možnost uspořádat velkou SOUTĚŽ rovnou o dva páry běžeckých bot Saucony Freedomi ISO. Soutěžíme o jeden pánský a jeden dámský pár bot: Dejte příspěvku se soutěží na našem Facebookovém profilu „Líbí se mi“ a do komentáře napište, který z aktuálně prodávaných modelů Saucony Freedom ISO resp. ISO2 vám nejvíce ladí k vašemu aktuálnímu běžeckému outfitu? Výběr naleznete ZDE.

Dva z vás, co splní obě podmínky, vyhrají model Saucony Freedomi ISO 2.

Soutěž poběží klasicky do úterý 28. 8. 2018. Hodně štěstí.

Saucony Freedomi ISO 2

Kultovní americká značka Saucony se ale rozhodla změnit pravidla a přichází s kolekcí White noise, která staví na královně všech barev – bílé.

Že jsou bílé běžecké boty nesmysl si v Saucony rozhodně nemyslí a v prodejnách Triexpertu také ne. Mají k tomu hned několik důvodů. Prvním z nich je použití funkčních materiálů, které jsou odolné vůči zašpinění a velmi snadno se čistí. Nemusíte se tak obávat, že by boty rychle zešedly a nešlo s tím nic udělat. Do bláta to sice nebude to pravé, ale při použití na chodnících, silnicích a cyklostezkách si bota zachová svůj vzhled po celou dobu své životnosti. Obrovskou výhodou je možnost využití White Noise kolekce nejen pro běžecký trénink, ale i jako volnočasovou botu, která se dá nosit po městě společně s civilním oblečením.

Vlajkovou lodí bude model Freedom druhé generace, který navazuje na svého veleúspěšného předchůdce. Freedom byla první bota, která po celé ploše využívala špičkové TPU tlumení Everun, které zajišťuje vysokou energetickou návratnost, extrémní flexibilitu a vysoké pohodlí při došlapu.

Díky Everunu stačí k tlumení 24 milimetrů materiálu a společně s dropem 4 milimetry je tak Freedom 2 botou, která kombinuje vysoké pohodlí klasické tréninkové boty s nízkou hmotností a dynamikou boty tempové až závodní. Freedom se tak dokonale obepne kolem vašeho chodidla a bude spolupracovat při dlouhém volném běhu stejně dobře jako při krátkém závodě.