Velká SOUTĚŽ o hodinky GARMIN VENU 2 PLUS!

Unikátní soutěž o naprostou novinku, jež je připravená ve spolupráci s oficiálním distributorem značky GARMIN v ČR. Soutěž s RUNem o nabušené hodinky GARMIN VENU 2 PLUS!

Garmin Venu 2 Plus jsou elegantní, chytré a sportovně všestranné GPS hodinky se zářivým AMOLED displejem a možností vyřizování telefonních hovorů přímo ze zápěstí ruky. Mezi sportovními funkcemi najdete virtuálního běžeckého trenéra, animovaná cvičení, podrobné měření jízdy na kole, lyžování, plavání v bazénu a například i záznam hry a měření vzdáleností na golfovém hřišti. Díky zdravotním funkcím, jako jsou podrobné měření spánku, zatížení organizmu nebo zbývající energie, lépe porozumíte svému tělu a v hodinkách najdete správného partnera a motivaci ke změně životního stylu. Chytré funkce, včetně bezkontaktních plateb, hudebního přehrávače nebo nově možnosti volání přímo ze zápěstí, potěší majitele Android i iOS chytrých telefonů. Garmin Venu 2 Plus jsou navržené pro celodenní nošení, jsou k dispozici v jedné velikosti a několika barevných provedeních pro muže i ženy. Na jedno nabití vydrží hodinky až 9 dní v režimu chytrých hodinek.

www.garmin.cz

Na některé modely Garmin sportovních hodinek můžeš kouknout i sem.

Pravidla soutěže: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce jako ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, kterou funkci hodinek Garmin Venu 2 Plus by jsi ocenil/a a využil/a nejvíc? Všechny vlastnosti hodinek nalezneš ZDE.

Soutěž poběží až do neděle 19. června 2022 do půlnoci!