Velká soutěž s cenami od značky Salomon!

Startuje velká soutěž o špičkové vybavení značky Salomon. Do soutěže se můžeš zapojit až do 15. března, kdy odstartuje 2. kolo, po kterém vyhlásíme vítěze.

O co soutěžíme?

Francouzská značka Salomon je dlouhodobým lídrem na poli trailového vybavení. Její boty a oblečení proto oblékají takové ikony běžeckého světa, jakými jsou Kilian Jornet, Emelie Forsberg, Megan Kimmel, Dakota Jones nebo Courtney Dauwalter. V Česku pak třeba Robert Krupička či Tomáš Petreček.

Značka Salomon byla stvořena pro pohyb v terénu. A právě o tom bude naše soutěž: ukaž světu, jak se v terénu pohybuješ ty! Vyfoť se co nejoriginálnější v horách, lese, bahně… Kdekoliv chceš. Ukaž přitom svou radost z pohybu v přírodě!

Aby ses zapojil do soutěže, musíš splnit tyto podmínky:

  1. nasdílej nám co nejoriginálnější fotku, co ukazuje radost z běhání v přírodě.
  2. Dej like a nahraj fotku do komentářů pod původní příspěvek na Facebook zde.
  3. Zanech nám svůj mail ve formuláři úplně dole na této stránce.
  4. A to vše nejpozději do 15. března!

Co bude pak?

– Výherce čepice vybere redakce časopisu RUN.

– Výherce trailové vesty vyberou odborníci značky Salomon z fotek, na kterých mají účastníci na sobě jakýkoliv viditelný produkt Salomon.

– Výherce bot Salomon Speedcross 5 vyberou naši fanoušci na Facebooku. 20. března totiž zveřejníme všechny přihlášené fotky ve speciálním albu na Facebooku. Ta fotka, která bude mít 31. března ve 20:00 nejvíc lajků, vyhrává! Každý účastník se může zapojit do soutěže s jednou fotografií.*

– Všechny výherce vyhlásíme v pondělí 1. dubna!

*Poznámka: Při hlasování je přísně zakázán nákup lajků. Za „nákup lajků“ může být považován i podezřele rychlý nárůst lajků od asijských nebo falešných profilů, případně i sdílení fotek do různých skupin určených výhradně k lajkování. Organizátor si vyhrazuje právo jakoukoliv fotografii vyřadit ze soutěže bez udání důvodu, případně celou soutěž zrušit. Sdílení do různých relevantních skupin a stránek (běžecké apod.) je povoleno, přihlédni přitom ale k riziku výše uvedeného.

Účastí v soutěži a nasdílením fotografií na sociální sítě třetí osoby, v tomto případě RUN magazínu či Salomonu souhlasí soutěžící s tím, že jím sdílené fotografie bude možné pro potřeby RUN magazínu i Salomonu dále bez omezení použít, zejména toto platí pro vítězné fotografie.


 

Soutěžní formulář

Soutez Salomon