Velká SOUTĚŽ s Niceboy

Velká SOUTĚŽ s Niceboy

Ahoj běžci! Dneska pro vás máme soutěž hned o dvě ceny! Díky naší spolupráci s Niceboy můžete vyhrát sportovní BT sluchátka Niceboy HIVE sport nebo fitness náramek Niceboy X-fitpolo.

Pravidla soutěže: Označte příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napište, kterou z výher byste si vybrali, a který model bezdrátových sluchátek Niceboy se vám líbí nejvíce. Modely si můžete prohlédnout zde.

Produkty NiceBoy můžete zakoupit i na e-shopu podporovaném právě RUN magazínem: www.sport-tester.cz

Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE sport jsou speciálně navržena tak, aby jste se s nimi mohli bez obav pustit do jakékoli sportovní aktivity a užívat si při ní maximálně příjemný poslech oblíbené hudby. Sluchátka jsou vyrobena zpříjemných materiálů a se speciálními ergonomickými ušními úchytkami, které zajistí jejich pevné zasazení do uší. Balení Niceboy HIVE sport také obsahuje polštářky různých velikostí a sluchátka tak padnou jako ulitá.

S fitness náramkem Niceboy X-Fitpolo získáte potřebný přehled o své každodenní aktivitě. Náramek v sobě skrývá krokoměr, měří denní ušlou vzdálenost i dobu pohybu. Kromě toho nabízí přímé měření srdečního tepu ze zápěstí i počítání spálených kalorií. K dosažení zdravého životního stylu jde fitness náramek Niceboy X-Fitpolo i tak daleko, že vás upozorní na příliš dlouhou nečinnost.