Vychází dubnový RUN magazine

Dubnový RUN je již na cestě do schránek předplatitelů. Od 26. března ho najdeš i na stáncích, nejbližší prodejní místo můžeš najít zde. Na co se v dubnovém čísle můžeš těšit?

Závody jsou v nedohlednu. Přečti si, jak přizpůsobit trénink.

Všichni už jsme byli natěšení, jak prodáme v jarních závodech to, co jsme přes zimu natrénovali, jenže koronavirus rozhodl jinak. Závody se nekonají, a nikdo neví, co bude. Jak v takovém čase trénovat?

Posilovna pro běžce

Využij toto období a zapracuj na svých slabinách. V dubnovém čísle RUNu najdeš nejvhodnější cviky pro běžce, které připravil triatlonista Petr Soukup.

Tempař, nebo finišer? 

Rozhodnu závod tím, že utahám včas ostatní soupeře? Pokud ne, kdy mám vystupňovat tempo? Nebo mám čekat na cílovou rovinku a zkusit štěstí tam? Rozlouskni dilema závodní taktiky!

Rozhovor s Eduardem Kubelíkem

Výkony sedmnáctiletého Eduarda Kubelíka byly velkým překvapením halové sezony. V dresu Atletiky Jihlava získal nejdříve zlato a stříbro na juniorském mistrovství republiky, o pár dní později pak přidal nejcennější medaili na dvoustovce dospělých.

Ladíme formu

Forma. Pět prokletých písmenek, které mnohdy rozhodnou o našem úspěchu či neúspěchu v závodě. Když chceš, aby přišla, nestačí jen poctivě trénovat, důležité je i správně formu vyladit. Jak toho co nejlépe dosáhneš?