Vychází dvojčíslo RUN magazinu

Na stáncích brzy najdeš dvojčíslo RUN magazinu. Vydání vychází jako dvojčíslo na květen a červen. Nebylo to lehké rozhodnutí, ale situace je tíživá i pro náš časopis. Ekonomická nejistota vážně postihla řadu našich inzertních klientů, což v důsledku tvrdě dopadá i na nás. Proto jsme museli přistoupit k nelehkému rozhodnutí: Za měsíc se pravidelné dávky běžeckých informací nedočkáš, další čísla by už ale měla vyjít podle plánu. Předplatitelé o své peníze nepřijdou, předplatné se jim automaticky o měsíc prodlouží. Aktuální vydání jsme však o nic neochudili, můžeš se těšit na tyto články:

  1. Velký test bot! Otestovali jsme pro tebe 37 párů běžeckých bot. Které jsou ty nejlepší?
  2. Jak neztlousnout při home office. Při práci z domova toho můžeš stihnout víc než v kanclu, ale stejně tak může tvoje výkonnost výrazně poklesnout. Záleží na tvé disciplinovanosti a schopnosti zorganizovat si čas. A úplně stejné je to i s hubnutím.
  3. O běhání v době koronavirové. Nesoustřeď se na cíl, ale na cestu. Aktuální situace rozehrává naše emocionální energie všemi směry. Omezuje nás, ale na druhou stranu nám dává unikátní šanci se lípe poznat a snáze se rozhodnout, jakým směrem se vydat.
  4. Cílem zůstává olympiáda. Rozhovor s českou maratonkyní Marcelou Joglovou, která se měla pokusit o kvalifikační limit pro olympijské hry. Jak koronavir změnil její plány
  5. Běhej přirozeně, radostně a s lehkostí. Paže a jejich úloha v běžeckém soukolí patří společně s dýcháním k nejvíce podceňovaným pohybům. Drtivá většina z nás se soustředí na nohy, tedy jak, nač, kam a jak rychle šlapeme. Přečti si, jak nám paže můžou s běžeckým stylem pomoct.
  6. Na běh není nikdy pozdě. Běh patří mezi sporty, která nám mohou přinášet radost do vysokého věku, a také mezi ty, s nimiž se dá začít prakticky kdykoliv. Proto býváme stále častěji svědky toho, že se o své první běžecké krůčky pokouší nejen čtyřicátnící, ale i padesátníci a starší. Na co si přitom dát pozor?