Vyhrajte 10x běžecká slucházka Sencor

Špuntová sluchátka Sencor SEP 189 pro každého nadšence běhání. Díky ergonomickému designu a odnímatelnému klipu za uši drží v uších, ať už jsou vaše aktivity jakkoliv divoké. Překvapí čistou produkcí zvuku, integrovaný mikrofon na kabelu k umožní pohodlné volání i při běhu. Plochý kabel odolný proti zamotání má délku 1,2 metru a je ukončen klasickým 3,5 mm Jackem.
Otestováno redaktorem RUN magazínu: I přesto, že při sportu se od drátových sluchátek ustupuje, Sencor tuší, že mají ještě stále hodně zastánců, kteří vždy zůstanou kabelu věrni. Lze pochopit argumenty, kdy klasická sluchátka není nutné nabíjet, nemusí se s ničím párovat, aktualizovat software, jsou levnější a díky kabelu zvukové stálá. Já osobně jsem nemusel tento model ani testovat, jelikož jsem jej osobně nějakou dobu výlučně pro sport používal, a to právě pro překvapivě dobrý a hutný zvuk v kombinaci s nízkou pořizovací cenou, za kterou se dají pořídit = ideální pro chronické ničitele či ztráceče sluchátek, kterých mám kolem sebe nespočet. K tomu navíc Sencor přidal ještě plochý kabel, který by se měl méně lámat (zkušenosti s ním mám z jiného modelu od výrobce sluchátek Buxton a zdál se mi celkem odolný) a možnost využít sluchátka i jako handsfree, které ovšem není zabudované ve sluchátkách, nýbrž na kabelu. S ohledem na cenu sluchátek bych řekl, že pro pár hovorů celkem poslouží, ale k celodennímu užití jako komunikátoru moc vhodné nejsou. To však od sluchátek za pár set korun ani nelze spravedlivě očekávat.
Resumé: Chcete sportovní sluchátka, záleží vám na zvuku a nemáte na ně moc peněz – SEP 189 jsou v tom případě bezstarostná a dobrá volba.
Cena: 259 Kč
Soutěžní otázka:
V které zemi vznikla v roce
1969 značka Sencor? (nápovědu najdete např. na webu www.sencor.cz)

    v Japonskuv USAve Francii