A ještě jedna SOUTĚŽ o startovné na Jizerskou 50 RUN

Jak už víte, tak RUN magazín se stal oficiálním mediálním partnerem závodu Jizerská 50. I proto máme možnost rozdat ještě další volné startovné na tento závod. Tentokrát půjde o startovné na 12km trať. Na naší facebookové stránce dejte příspěvku (publikován 12.7.2018) „Líbí se mi“ a do komentáře napište, zda jste spíše závaodnící na kratší distance a nebo máte raději distance 21+km a a zda to tak bylo vždy 😉

Jeden z vás, co splní obě podmínky, vyhraje startovné na distanci 12 dle vlastního výběru. Soutěž poběží jako vždy do úterní půlnoci – Hodně štěstí! ;-).

Seriál Běhej lesy je dlouhodobým partnerem našeho časopisu, líbí se nám myšlenka vytáhnout běžce do přírody na nejhezčí místa naší krajiny. Také to, že organizátoři spolu s Lesy České republiky dlouhodobě vybírají místa a připravují náročnost tak, aby závod zvládlo odběhnout široké spektrum běžců.

Závod proběhne 25.8.2018 (Bedřichov) Událost na facebooku zde. Nádherné prostředí významné hlavně krásnou přírodou je velmi atraktivní lokalitou nejen pro turisty. Hřebínek, Smědava, Jizerka či Olivetská hora. To jsou místa, která sjíždí elitní běžkaři i hobbíci při slavném závodu v běhu na lyžích Jizerská 50. Na konci srpna budete mít příležitost je poznat v letním období před tím, než je zasype sníh.

TERMÍN: Sobota 25. 8. 2018
MÍSTO: Lyžařský stadion Bedřichov v Jizerských horách
ČASOVÝ LIMIT: 8 hodin (50 km), 3,5 hodiny (23 km), 3 hodiny (12 km)
DOPORUČENÁ OBUV: silniční/trailová, povrch: perk, lesní cesty – 20%, asfalt – 60%, panely – uprostřed s perkem – 20%

trasa 12km

trasa 23km

trasa 50km

Ať to běhá přátelé!