Běh země se blíží! Zapoj se taky!

Je tady poslední virtuální závod naší běžecké sezóny – Běh země, který proběhne v termínu od 1.-6.6. Rozpětí kilometrů v nabízených tratích je tentokrát výjimečně veliké a vybírat si můžeš z distancí od 1,6 až po 42 km velkou nálož. Krom standardních tratí si navíc také můžeš zkusit trať ploggingovou a udělat tak něco nejen pro sebe, ale i pro své okolí. Jako vždy se za svůj výkon můžeš odměnit také medailí a pokud sbíráš medaile do rámečku, budeš ho mít už kompletní. K medaili ti navíc přidáme už i tradiční dárek v hodnotě 85 Kč od partnera závodu GS Condro Diamant.

Registraci k závodu nalezneš ZDE

Zveme tě k poslednímu závodu letošní série Rok v běhu. Osmý závod seriálu, Běh země, proběhne v termínu 1.-6.6. a oslavíme při něm hned 2 významné dny – Světový den běhu a Světový den životního prostředí. Nejkratší trať, na kterou můžeš vyrazit je dlouhá 1,6 km, ale jestli třeba zrovna plánuješ zkusit maraton, teď je ta správná chvíle. V nabídce máme totiž tentokrát i ne tak častou trať v délce 42 km 😊

Krom tradičních závodů si navíc můžeš zkusit i speciální ploggingovou trať, která je čistě zážitková a není třeba ji nijak měřit. Nevíš, co je plogging? Je to speciální běžecká disciplína, která kombinuje běh a úklid odpadků. Na běh si tak nezapomeň vzít něco, do čeho budeš odpadky sbírat a uděláš tak něco nejen pro sebe, ale i pro své okolí.

I při Běhu země si můžeš opět doběhnout pro originální medaili a zároveň také pro zdravý DÁREK. Do zásilky s medaili přibalíme i malé balení GS Condro Diamant, což zaručeně ocení klouby každého běžce. Nestačí ti malé balení? V tom případě nás sleduj na Facebooku, kde budeš moct od středy 1.6. soutěžit o kloubní výživu na 2 měsíce.

Uživatelské účty

Nově máš na webu možnost vytvořit si uživatelský účet, díky kterému se budeš moct do závodu přihlašovat jedním kliknutím. Nejen, že se tak vyhneš opakovanému vyplňování stále stejných údajů, ale krom toho získáš i další výhody. Více informací najdeš na našem webu.

Startovné a registrace

Startovné je jako vždy zdarma a placené je pouze tehdy, pokud budeš chtít dostat až domů do schránky krásnou, dřevěnou MEDAILI nebo přispět libovolnou částkou na organizaci závodu. Více informací o závodě najdeš v odkazu výše.

Prosím pomoz nám s propagací závodu

Moc oceníme, pokud nám pomůžeš s propagací tohoto závodu třeba tím, že o něm řekneš i známým, nebo budeš sdílet náš status na facebooku, naši událost, nebo svůj vlastní status s odkazem na tento závod. Věnujeme hodně času tomu, abychom pro vás závody stále vylepšovali a za pomoc s propagací, ti budeme ze srdce vděční.