Charitativní virtuální běh pro Debru běží až do 2.4. Zapoj se a pomoz lidem s nemocí motýlích křídel.

Běhej a pomáhej. Již potřetí pořádáme spolu s pacientskou organizací DEBRA ČR virtuální charitativní běh NADOTEK. Vyber si jednu nebo i více z tematických tratí, udělej něco pro sebe a současně podpoř pacienty s nemocí motýlích křídel. Veškerý výtěžek ze startovného bude věnován neziskové organizaci Debra, která lidi s tímto vrozeným onemocněním podporuje již 19 let. Závodit se bude nejen v běhu, ale i v chůzi a za svůj výkon se můžeš odměnit také originální medailí.

Registraci k závodu nalezneš ZDE

Zveme tě k Virtuálnímu charitativnímu běhu pro Debru, s podtitulem běh NADOTEK, který se uskuteční v termínu 24.3.-2.4. Vyber si trať, kterou zdoláš během či chůzí, naplánuj si trasu kdekoli se ti to hodí a přispěj tak na podporu lidí s nemocí motýlích křídel. Nezáleží na tom odkud jsi a kolik máš času, protože to, kde a kdy svůj závod odstartuješ, je jen na tobě. 

Vyraž na některou ze sedmi tratí v rozmezí od 1 km do 16 km, které symbolicky představují jedinečný projekt “EB klinický den”. Je to jeden z mnoha způsobů, jak v brněnském klinickém EB Centru pomáhají lékaři pacientům s tzv. nemocí motýlích křídel, někdy označováno jako EB (z lat. epidermolysis bullosa).

Není potřeba běžet nadoraz, běžte NADOTEK a podpořte tak pacienty, kteří mají kůži křehkou jako motýlí křídla, ale vlídný dotek jim neublíží.

Charitativní virtuální závod s podtitulem Běž NADOTEK, pořádá organizace DEBRA ČR, která už 19 let podporuje pacienty s nemocí motýlích křídel. Toto vzácné vrozené onemocnění, se projevuje především extrémně zranitelnou kůží, a právě Debra zajišťuje pacientům a jejich rodinám péči, kterou tolik potřebují.

Startovné a registrace

Minimální výše příspěvku je 100 Kč a celý výtěžek ze startovného bude věnován organizaci DEBRA ČR. K registraci si můžeš také objednat originální účastnickou medaili.

Prosím pomoz nám s propagací závodu

Víš ještě o dalších lidech, kteří rádi pacienty s nemocí motýlích křídel podpoří? Moc oceníme, pokud nám pomůžeš s propagací tohoto závodu. Řekni o něm známým, sdílej nějaký z našich příspěvků, nebo se třeba zapoj do naší události na Facebooku. Čím více lidí se postaví na startovní čáru tohoto závodu, tím větší podpory se motýlkům dostane. Děkujeme.