Den zdraví: Na Šestce si zacvičíte zdarma

Den zdraví: Na Šestce si zacvičíte zdarma

Z této narozeninové party si odnesete ty nejcennější dárky: silnější zdraví, lepší kondici a především spoustu zážitků. Obchodní centrum Šestka se totiž rozhodlo oslavit své 17. narozeniny originálním způsobem – na 11. listopadu připravilo Den zdraví, při kterém si budete moci nechat změřit kvalitu vlasů, zraku či sílu imunity a dozvědět se zajímavé informace ze světa zdravé výživy, fitness či duševního zdraví. Malí i velcí návštěvníci budou mít šanci ochutnat hmyzí delikatesy, zacvičit si nebo třeba vyzkoušet virtuální realitu.

Obchodní centrum Šestka, které se nachází v blízkosti pražského Letiště Václava Havla, slaví narozeniny. A připravilo oslavu, na které se budou rozdávat možná ty nejcennější dárky – návštěvníci si totiž budou moci odnést cenné informace o svém zdraví, kondici, ale také spoustu zajímavých zážitků.

„Nechtěli jsme narozeniny pojmout jako obvyklou slevovou akci, ale rozhodli jsme se poděkovat našim návštěvníkům za jejich věrnost. Je pro nás totiž důležité, aby čas trávený v našem centru byl pro ně co nejhodnotnější. Proto jsme připravili úplně jiný typ akce – budeme slavit zdravím,“ říká Dorota Thérová, Centre Managerka OC Šestka.

První zážitek bude čekat na návštěvníky už před vstupem do centra. Na vnitřním parkovišti najdete vůz záchranné služby s ukázkou první pomoci a také další raritní starší sanitky k prohlédnutí. Přímo v centru pak bude připravena celá řada akcí, kterými vás z pódia provede moderátorka Monika Valentová.

Na co se můžete těšit?

Podzim začíná a virová sezona se rozjíždí. Dokážete jí čelit? Nechte si změřit sílu svého imunitního systému pomocí speciálního biofotonického skeneru, který dokáže objektivně vyhodnotit imunitní systém člověka. Z měření si návštěvníci odnesou nejen informace o své imunitě, ale především doporučení pro její posílení.

Do nabitého programu bude zapojen také jediný chirurgický simulátor v Česku, při kterém si budete moci vyzkoušet operaci vnitřních orgánů. Speciální přístroj najdete také ve vlasovém koutku, kde vám změří kvalitu vlasů, podle které vám vlasová expertka poradí s jejich péčí.

„Do Dne zdraví bude přímo i nepřímo zapojena řada odborníků. Například renomovaný odborník MUDr. Jakub Hort, Ph.D. z motolské nemocnice a člen Neurologické kliniky 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy stojí za aplikací Terrapino, která u nás bude představena a která je zaměřena na prevenci Alzheimerovy choroby a zdravé stárnutí,“ těší se Lenka Šátková, marketingová manažerka OC Šestka.

Hned na třech stanovištích budou lékaři z Ústřední vojenské nemocnice v Praze, kteří poradí v oblastech fyzioterapie (zdravá záda), dermatologie a prevence proti kouření.

Zacvičit si mohou dospělí i děti

Silné zdraví je spojeno s dobrou kondicí, proto se do oslav Dne zdraví zapojí také Gymstory. V nejmodernějším fitness centru v Česku na vás v rámci Dne zdraví čekají fantastické dárky. Od fitness centra dostanete voucher v hodnotě 1 390 Kč. Od společnosti Multisport si můžete nechat na přístroji IN BODY změřit hodnoty tuku, vody a svalové hmoty v těle. A navíc si odnesete Multisport kartu na 10 dní zdarma. Kromě toho budete moci ochutnat jídla z oblíbené krabičkové diety FitMeal.

Základem všeho je spánek. Bez něho není zdraví, ani psychická pohoda. V prodejně Magniflex se proto dozvíte, jak vybrat správnou matraci i polštář. Vyzkoušet ale budete moci také unikátní světový patent na biomechanickou obnovu páteře.

A co dál? V prodejně Grand Optical vám zdarma změří zrak. V Monkey’s Gymu bude připravena opičí dráha pro děti. A v prodejně BONBON na vás čeká ochutnávka čokolády slazené stévií. Společnost RELAX bude prezentovat ochranné doplňky na sport. A na speciálním Fruit Biku si šlapáním vyrobíte svůj ovocný drink.

Tento den si užijí v obchodním centru Šestka také děti – připraveno pro ně bude třeba malování na obličej nebo si zahrají pohybovou hru Beat Saber ve virtuální realitě. Ti odvážnější pak ochutnají hmyzí potraviny, které jsou plné bílkovin a energie. A v Lékárně 6ka se děti od Marťánka zábavnou formou dozvědí, jaké vitaminy jsou pro ně nejlepší.