Listopadový RUN je tu! Proč si ho nenehat ujít?

Listopadový RUN je tu! Proč si ho nenehat ujít?

Listopadové číslo RUNu je tady! Nahlédni pod pokličku, co jsme pro tebe na podzim připravili. 

5 JÍDEL PRO SNAZŠÍ USÍNÁNÍ 

Nemůžeš usnout? Pak se zkus zaměřit i na to, co před spaním jíš. Nejde jen o to, vyhnout se přejídání a těžkým jídlům. Existují dokonce potraviny, které ti díky svému složení pomohou usnout a zkvalitní spánek.

CHYTRÉ HODINKY  CO JIM MŮŽEŠ VĚŘIT A CO RADŠI NE? 

Asi nejčastější způsob, který používají výrobci sporttesterů k lákání zákazníků, jsou nekonečné seznamy užitečných, ba téměř nezbytných funkcí. Jenže zatímco některé jsou opravdu fajn, jiné prakticky nevyužiješ nebo jejich výstupy mají k realitě hodně daleko. 

O PALEČKOVI ANEB OVLÁDNI SVŮJ KROK

Prsty na chodidlech patří k nejopomíjenějším částem těla. Míváme sklony něco tak mrňavého vlastně ani nevnímat. Přitom ovlivňují jakost pohybu měrou  nezanedbatelnou, ba přímo výraznou. A palec jakožto prst největší bychom měli brát tuplem vážně. 

VYBĚHNI DO TMY BEZ OBAV

A je to tu zase: Pokud chodíš do práce či do školy a nemáš šanci vyběhnout přes den, jsi v tomto ročním období „odsouzen(a)“ k trénování za tmy. To ale rozhodně není důvod nevyběhnout. Co je tedy dobré vědět? 

S RÝMIČKOU SE NEBĚHÁ

S podzimem nepřichází jen sychravé počasí, ale nastává i sezóna viróz. Člověk by si myslel, že letní sluníčko jejich aktivitu utlumilo a ty pak na nás zapomenou. Ony však vyčkávají a jakmile přijde vhodná příležitost, okamžitě zaútočí. A nevyhýbají se ani běžcům.