Listopadový RUN je tu! Proč si ho nenehat ujít?

Listopadové číslo RUNu je tady! Nahlédni pod pokličku, co jsme pro tebe na podzim připravili. 

5 JÍDEL PRO SNAZŠÍ USÍNÁNÍ 

Nemůžeš usnout? Pak se zkus zaměřit i na to, co před spaním jíš. Nejde jen o to, vyhnout se přejídání a těžkým jídlům. Existují dokonce potraviny, které ti díky svému složení pomohou usnout a zkvalitní spánek.

CHYTRÉ HODINKY  CO JIM MŮŽEŠ VĚŘIT A CO RADŠI NE? 

Asi nejčastější způsob, který používají výrobci sporttesterů k lákání zákazníků, jsou nekonečné seznamy užitečných, ba téměř nezbytných funkcí. Jenže zatímco některé jsou opravdu fajn, jiné prakticky nevyužiješ nebo jejich výstupy mají k realitě hodně daleko. 

O PALEČKOVI ANEB OVLÁDNI SVŮJ KROK

Prsty na chodidlech patří k nejopomíjenějším částem těla. Míváme sklony něco tak mrňavého vlastně ani nevnímat. Přitom ovlivňují jakost pohybu měrou  nezanedbatelnou, ba přímo výraznou. A palec jakožto prst největší bychom měli brát tuplem vážně. 

VYBĚHNI DO TMY BEZ OBAV

A je to tu zase: Pokud chodíš do práce či do školy a nemáš šanci vyběhnout přes den, jsi v tomto ročním období „odsouzen(a)“ k trénování za tmy. To ale rozhodně není důvod nevyběhnout. Co je tedy dobré vědět? 

S RÝMIČKOU SE NEBĚHÁ

S podzimem nepřichází jen sychravé počasí, ale nastává i sezóna viróz. Člověk by si myslel, že letní sluníčko jejich aktivitu utlumilo a ty pak na nás zapomenou. Ony však vyčkávají a jakmile přijde vhodná příležitost, okamžitě zaútočí. A nevyhýbají se ani běžcům.