Podpoř nevidomé běžce a získej startovné na RUN Czech – Ústí n. L.

Podpoř nevidomé běžce a získej startovné na RUN Czech – Ústí n. L.

Milí přátelé, jsou mezi námi tací, kteří se nemusí prát pouze s běžnými denními problémy, které život přináší, ale mají k tomu ještě další výrazný hendikep. Většina z nás si asi těžkou umí představit, jak složitý je běžný pohyb v případě, když jste zrakově postiženi, natož pak běh. Díky Milušce Juroškové, člence RUN magazine teamu a dlouholeté trasérce nevidomých, jsme dostali možnost pomoci těm, kteří se se slepotou perou statečně a sportují, i když právě s tímto postižení jsou jejich možnosti velice omezené. Díky této výzvě můžete pomoci spolu s námi i vy.

Pravidla jsou jednoduchá, dejte „libí se mi“ u našeho facebookového příspěvku a do komentáře napište první myšlenku, která vás napadne, když potkáte nevidomého běžce s jeho trasérem. Zároveň přispějte jakoukoli částkou na účet č. 2200987689/2010 (bankovní účet organizace DOPLNIT). zda zveřejníte či nezveřejníte výši částky, kterou jste přispěli je pouze na vás. Víme, že jakákoli částka může být pro jednoho hodně a pro druhého málo. Za všechny příspěvky pro nevidomé běžce předem moc děkujeme, určitě pomohou rozdávat radost ze sportovních výkonů a překonání sama sebe více nevidomým sportovcům.

Soutěž poběží týden, přičemž na závěr vylosujeme dva z Vás, kteří získají startovné na  závod RUN Czech – 1/2 maraton Ústí n. L.

Všechny vybrané finanční prostředky spravuje nadace…DOPLNIT