Předplatné časopisu RUN pro Česko i Slovensko

Předplatné časopisu RUN pro Česko i Slovensko

Proč číst časopis RUN?

RUN je už 18 let tvým běžeckým parťákem, trenérem, výživovým poradcem, sportovním psychologem i poradcem při výběru běžeckého vybavení.

Na 100 stranách ti poradí, jak si běh maximálně užít, jak být vytrvalejší, rychlejší, zdravější hubenější, cítit se lépe nebo se třeba lépe najíst.

RUN je jediný český měsíčník o běhání, na jehož obsahu se podílejí přední odborníci, ale také samotní běžci – od těch rekreačních až po elitní reprezentanty.

S předplatným získáš o 15 % nižší cenu než na stánku, časopis ti navíc přijde až do schránky.

Každoročně od nás dostaneš tištěnou termínovku závodů zdarma.

RUN magazine je hrdým mediálním partnerem Českého atletického svazu, České triatlonové asociace, Českého svazu orientačních sportů a FTVS UK.


Předplatné jako dárek

Pokud máš (stejně jako my) problém s výběrem dárků nebo máš strach, že netrefíš správnou velikost, tak pro tebe máme tip na skvělý dárek – předplatným uděláš radost nejen svým nejbližším, ale možná se i ty nakonec do našeho časopisu začteš 😉


Výhody předplatného

  1. Ušetříš díky nižší ceně (oproti pultovému prodeji o 15 %)
  2. Každý rok dostaneš zdarma oficiální tištěnou termínovku závodů, kterou vydává Český atletický svaz. Vychází pouze v limitovaném počtu 10 000 kusů a obsahuje přibližně 2000 závodů.
  3. Každé číslo ti dorazí jednoduše do schránky (časopis nemusíš shánět po trafikách, kde může být leckdy vyprodaný)
  4. Tvůj RUN budeš mít díky distribučním kanálům zpravidla o pár dní dřív
  5. Členové RUN magazine teamu mohou využívat slevy ve výši 5-10 % na eshopu Sport-tester.cz a 10 % na nákup na SPORTOBCHOD.CZ (sleva na celý sortiment vč. zlevněného zboží)*
  6. Každý předplatitel získá díky spolupráci RUN magazínu a Salmingu automaticky  slevu 20 % (= 400 Kč) na RunLAB. RunLab je unikátní 3D běžecká diagnostika celého těla. Těchto diagnostik je pouze 5 na světě a jedna z nich od června 2018 i v Praze*
  7. Každý předplatitel obdrží dárek v podobě jednorázového vstupného do Running Mallu (1x vstup do tréninkových prostorů, 1x běžecký trénink, lekce jogy, funkční trénink či fitness a 1x diagnostika došlapu a běžecké techniky)*
  8. V průběhu roku výjimečné nabídky od našich partnerů a slevy na sportovní elektroniku a běžecké doplňky na sport-tester.cz
  9. Speciální soutěže o produkty partnerů či startovné pouze pro předplatitele

* Stačí si napsat o slevový kód na email rmt@upholding.cz. Poté, co si zkontrolujeme, že jsi předplatitelem, zašleme unikátní slevový kód. 


Předplatné s knihou

V objednávkovém formuláři máš možnost vybrat si také variantu předplatné s knihou. V takovém případě ti přijde domů skvělá publikace Maratonské hledání pravdy, kterou napsal trenér Pavel Novák. Bude tvým průvodcem v přípravě na kratší i delší vytrvalostní distance a přidává rady i pro úplné začátečníky. Představí ti různé tréninkové systémy, naučí tě, jak si sestavovat vlastní tréninkové plány, jak trénink řídit, jak jíst, jak regenerovat a takticky zvládnout závod.

Pokud si objednáš knihu společně s předplatným, ušetříš 100 Kč oproti běžné ceně.


Objednávka předplatného

Objednávka předplatného jde uhradit pouze kartou či bankovním převodem, pokud preferuješ jinou formu platby, můžeš si předplatné objednat také u společnosti SEND. Zájemci o předplatné ze Slovenska se mohou obrátit sem.


Kde zakoupit časopis RUN

RUN magazine je žánrový časopis, který si více než polovina jeho čtenářů předplácí. Náklad časopisu tedy neumožnuje být ve všech trafikách v ČR. Pokud časopis ještě nepředplácíš, podívejte se na interaktivní mapu prodejních míst ZDE.

Chceš si přečíst RUN v digitální podobě? Jednotlivá čísla či roční předplatné můžeš získat na tomto odkaze.

Děkujeme všem, kteří RUN magazine předplácíte

Pro vedení časopisu jsou předplatitelé pomyslnou kotvou, o kterou se mohou i v neklidných dobách opřít a spolehnout. Čím bude vyšší počet předplatitelů, tím lépe se nám bude plánovat a získávat pevnou půdu pod nohama k tomu, abychom se mohli pustit do novinek a větších inovací, které vyžadují kromě zapálené práce redakce i vynaložení nemalých investic.