Předplatné časopisu RUN – ten nejlepší dárek

Udělá radost a zapálí vášeň ke sportu, co opravdu mění životy

Běhání je pro některé relaxace, pro jiné vážná disciplína a pro další nezbytná cesta k lepším výsledkům v jiných sportovních disciplínách. Patříte také mezi ty, kteří už pochopili, že jde o správnou cestu? Běháte správně? Zajímejte se, čtěte, vzdělávejte se a běhejte s námi.

Milí čtenáři, jsme velice rádi, že už přes 10let dáváte důvěru našemu časopisu, který za tu dobu vyrostl v nejčtenější magazín v ČR – moc si toho vážíme. Pokud nyní čtete tyto řádky, pravděpodobně ještě nejste předplatiteli časopisu, ale uvažujete o tom. Předplatitelský kmen jsou naši nejbližší, kteří každý měsíc netrpělivě čekají na to, až se jim nové číslo objeví ve schránce.

A výhody předplatného:

– Každé číslo Vám dorazí jednoduše do schránky (časopis nemusíte shánět po trafikách, kde může být leckdy vyprodaný)
– Nižší cena oproti pultovému prodeji o 15%
– Každý předplatitel obdrží dárek v podobě jednorázového vstupného do Running Mallu ZDARMA, a to včetně diagnostiky běžeckého došlapu
– V průběhu roku výjimečné nabídky od našich partnerů
– Speciální soutěže o produkty partnerů či startovné pouze pro předplatitele
– Váš časopis budete mít díky distribučním kanálům zpravidla o pár dní dříve
– V menších městech není časopis kvůli distribučním možnostem na stáncích vůbec k dispozici

Pro vedení časopisu jsou předplatitelé pomyslnou kotvou, o kterou se mohou i v neklidných dobách opřít a spolehnout. Čím bude vyšší počet předplatitelů, tím lépe se nám bude plánovat a získávat pevnou půdu pod nohama k tomu, abychom se mohli pustit do novinek a větších inovací, které vyžadují kromě zapálené práce redakce i vynaložení nemalých investic.

Objednat předplatné

Uděláme vše proto, abychom Vás i v další deseti letech vedli bez větších bouří na cestě sportu, bez kterého se ani v jiných sportovních odvětvích neobejdete.