Přijïte se v sobotu 9. června pobavit na Kampu!

Přijïte se v sobotu 9. června pobavit na Kampu!

Ve 13,00 na Kampě začíná zábavné běžecké odpoledne Samsung Running Festival 2007. Podnik, který vrcholí během na 3,5 kilometru, je určen pro nejširší veřejnost včetně maminek s malými dětmi v kočárcích. Podobně jako další podobné podniky je festival současně i dobročinnou akcí – účastníci mají možnost přispět na projekty Sdružení SOS dětské vesničky. Vybranou částku Samsung zdvojnásobí a ještě přidá zvláštní prémii.

 

Na letošní akci vás zvou olympijští vítězové oštěpař Jan Železný a kajakářka Štěpánka Hilgertová nebo herec a moderátor Tomáš Krejčíř, kteří se také vydají na trasu. Ta je opravdu velice vstřícná – téměř celá vede víceméně po rovince po pražských nábřežích  (závod startuje na Karlově mostě, pak se stáčí doprava na Smetanovo a Masarykovo nábřeží, přes Jiráskův most budete pokračovat na Janáčkovo a Malostranské nábřeží kolem Sovových

mlýnů až na Kampu).

 

Při registraci naplatíte žádné startovné a ještě dostanete dárek- sportovní triko a čepici. Vítězové jednotlivých kategorií dostanou jako cenu mobil, zajímavé výhry čekají vítěze tipovací soutěže, kolik se letos podaří vybrat na SOS dětské vesničky (kromě výrobků Samsung to je i zájezd pro dvě osoby do Londýna na utkání FC Chelsea).

 

Run doporučuje: Běh sice startuje až v 16,00, přijïte ale už v jednu hodinu . Na jednom ze tří běhátek Star Trac si po domluvě s přítomným zkušeným trenérem může nechat prověřit svůj běžecký styl a poradit, na co byste se měli při dalším tréninku soustředit.

 

Vaše rodina se mezitím může bavit při doprovodném programu, jehož součástí jsou různé soutěže, přehlídka akrobacie Freestyle BMX nebo koncert zpěvačky Heleny Zeťové (od 15,00). Samsung Running Festival 2007 proběhl již 3. června v Brně a účastníci si ho skvěle užili bez ohledu na nepříliš vstřícné počasí.