RUN magazín se stal oficiálním mediálním partnerem závodu Jizerská 50 + Rychlosoutěž o startovné

RUN magazín se stal oficiálním mediálním partnerem závodu Jizerská 50 + Rychlosoutěž o startovné

RUN magazín se stal oficiálním mediálním partnerem závodu Jizerská 50. I proto si s námi můžete dát rychlovku v podobě soutěže o startovné na 12km nebo 23km okruh dle vlastního výběru. Na naší facebookové stránce dejte příspěvku (bude publikován 5.7.2018 v 19:20) „Líbí se mi“ a do komentáře napište, zda jste již někdy jednu z distancí 12, 23 či 50km již absolvovali + váš odhad, kolik ultramaratonců minulý rok zvládlo odběhnout (tzn. vystartovat i dokončit) letní i zimní 50km závod?

Jeden z vás, co splní obě podmínky, vyhraje startovné na distanci 12 či 23km dle vlastního výběru. Soutěž poběží do zítřejšího (6.7.) poledne – Hodně štěstí! ;-).

Seriál Běhej lesy je dlouhodobým partnerem našeho časopisu, líbí se nám myšlenka vytáhnout běžce do přírody na nejhezčí místa naší krajiny. Také to, že organizátoři spolu s Lesy České republiky dlouhodobě vybírají místa a připravují náročnost tak, aby závod zvládlo odběhnout široké spektrum běžců.

Závod proběhne 25.8.2018 (Bedřichov) Událost na facebooku zde. Nádherné prostředí významné hlavně krásnou přírodou je velmi atraktivní lokalitou nejen pro turisty. Hřebínek, Smědava, Jizerka či Olivetská hora. To jsou místa, která sjíždí elitní běžkaři i hobbíci při slavném závodu v běhu na lyžích Jizerská 50. Na konci srpna budete mít příležitost je poznat v letním období před tím, než je zasype sníh.

TERMÍN: Sobota 25. 8. 2018
MÍSTO: Lyžařský stadion Bedřichov v Jizerských horách
ČASOVÝ LIMIT: 8 hodin (50 km), 3,5 hodiny (23 km), 3 hodiny (12 km)
DOPORUČENÁ OBUV: silniční/trailová, povrch: perk, lesní cesty – 20%, asfalt – 60%, panely – uprostřed s perkem – 20%

trasa 12km

trasa 23km

trasa 50km

Ať to běhá přátelé!