Rychlá soutěž o startovné na Prague Sport Games

Propadli jste sportu? Rádi běháte? V sobotu 22. září máte jedinečnou možnost propojit běh se střelbou z laserové pušky na terč, neboli běžecký biatlon či si vyzkoušet atletický pětiboj. Ve spolupráci s Prague Sport Games jsme pro vás připravili rychlou soutěž o dvě startovné na běžecký biatlon a atletický pětiboj. 

Na naší facebookové stránce dejte příspěvku „Líbí se mi“ a do komentáře napište, s kterou z osobností byste se chtěli na Prague Sport Games potkat. Na koho se můžete těšit, se můžete dočíst zde.

Jeden z vás, co splní obě podmínky, vyhraje jedno startovné. Soutěž poběží jen dnes 8. 9. 2018 do půlnoci – Tak si pospěšte a hodně štěstí! ;-).

Prague Sport Games je unikátní sportovní festival pro širokou veřejnost. V jeden den a na jednom místě se v profesionálním prostředí pražského Olympu setkají amatérští sportovci a společně poměří síly v různých disciplínách a turnajích. Kromě královských disciplín – běžeckého biatlonu a atletického pětiboje – budou k dispozici turnaje volejbale šestkovém i plážovém, ve street-ballu, tenisu, badmintonu, ping pongu, fotbalu, nohejbalu a pétanque. Nicméně největším lákadlem je běžecký biatlon a atletický pětiboj. Více o Prague Sport Games jsme psali již zde.