Save-ID – váš smysluplný pomocník

Jste sportovec, cyklista, běžec, triatlonista nebo člověk s aktivním životním stylem? Pak tedy pozorně čtěte a pojďte se seznámit se Save-ID, které jsou tady právě pro Vás.

Není to jen dobře vypadající část sportovního vybavení ale i smysluplný pomocník, který může zachránit život.Save-ID jsou především dvě základní řady stylových náramků, které nesou nerezový štítek s identifikačními údaji o svém majiteli.Každý si může sestavit Save-ID náramek na stránkách www.save-id.com a sám rozhodnout, jaké informace na štítku budou obsaženy.

Save-ID předávají informace ve chvíli, kdy vy sami nemůžete. To znamená, že kromě telefonních čísel na kontaktní osoby, roku narození nebo místa bydliště, by měl obsahovat i údaje o zdravotním stavu. To je hlavní smysl náramků Save-ID. Cukrovka, různé druhy alergií, kardio stimulátor nebo užívání léků jako je např.Varfarin, to jsou informace, které mohou být užitečné pro pomoc v nouzové situaci.Text je na nerezovém štítku vypálený laserem , takže běžným užíváním je prakticky nezničitelný.
Náramky můžete vybírat ze dvou základních variant.

Textilní Speed-ID je k dostání ve třech velikostech, šesti barvách a zapínání je řešeno suchým zipem. Vhodný je pro všechny se zápěstím silnějším než 14 cm.

Silikonový Chrono-ID je dodáván v univerzální velikosti, zapíná se pomocí nerezové přezky s bezpečnostním zámečkem. K výběru je osm pastelových barev, včetně černé, což by mělo uspokojit každého esteticky náročného zákazníka. Je použitelný pro všechny včetně dětí již od předškolního věku.

Děti jsou další skupinou, u které dává používání Save-ID smysl. Přesto že byl tento produkt původně určen pro sportovce, svoje uplatnění nachází právě ve spojení s dětmi. I těch se bohužel týkají výše uvedené nesnáze. Pomoc Save-ID můžete ocenit například při zatoulání dítěte v obchodním centru, na pouti nebo na sjezdovce. Příkladů můžeme vyjmenovat nespočetně, nejraději ale budeme, když Save-ID nebude vůbec potřeba použít, protože jak se říká „štěstí přeje připraveným".