SOUTĚŽ o 2000,- do RockPointu

SOUTĚŽ o 2000,- do RockPointu

Díky spolupráci RUN magazínu a sítě prodejen RockPoint jsme do stali možnost  pro naše čtenáře připravit další hezkou SOUTĚŽ. Tentokrát  o poukázku v hodnotě 2.000,-Kč na nákup ve kterékoli prodejně v ČR, včetně těch, které mají vybavené jako běžecké-trailové speciálky, v nichž jsou stále specializovaní zaměstnanci (všichni sami běžci) – aktuálně v RockPointu Ostrava-Nová Karolina, Brno-OC Olympia, Plzeň-Americká, Praha-OC Letňany, Praha-Arkády Pankrác a brzy i v Liberci a Jihlavě.

Pravidla soutěže: Možná nevíte, že RockPoint už několikátou sezonu pořádá pravidelně trailové kempy, pod vedením zkušených borců Honzy Krabce, Tomáše Bystřického, Venduly Šťastné a Lindy Benlačové. Dejte příspěvku se soutěží na našem Facebookovém profilu „Líbí se mi“ a do komentáře napište, který z nabídky kempů byste nejraději navštívili a proč zrovna tuto lokalitu? (výběr najdete zde)? Pro upřesnění uvádíme, že můžete vybírat ze všech kempů tzn. ČR i Rakouska, a to i byť by již v letošním roce už proběhly.

Jeden z Vás, co splní obě podmínky, vyhraje poukázku v hodnotě 2.000,-Kč do jakékoli prodejny RockPoint v ČR. Z běžeckého zboží můžete uplatnit poukaz např. na značky Dynafit, Hoka One One, Salomon, INOV-8, Salewa, Adidas apod. Soutěž poběží do úterý 17.7.2018 – přejeme hodně štěstí !

#RUNSoutěž #RockPoint #TrailováSpeciálka  #TrailKempy #MakejVPřírodě

KEMP INSTRUKTOŘI:

Krabec – absolvent FTVS UK Praha, atletický trenér s nejvyšším trenérským vzděláním a 25letou praxí. Sám se aktivně atletice věnoval od 12 let, od 15 let pak na závodní a postupně vrcholové úrovni. Stále aktivní běžec, medailová umístění v závodech Rock Point Horské výzvy v roce 2017, 2015 i 2014. K největším trenérským úspěchům řadí kromě medailistů z Mistrovství České republiky hlavně účasti svěřence na mládežnických Mistrovstvích Evropy v krosu i na dráze a 11. místo z mládežnického Mistrovství světa v běhu na 3000 m překážek. Má za sebou i řadu horolezeckých expedic a výstupy na vrcholy v nejvyšších světových pohořích včetně osmitisícových. V roce 2006 stanul na vrcholu 8035m vysokého Gasherbrumu II.

Tomáš Bystřický – student doktorandského programu na Západočeské Univerzitě v Plzni, trenér biatlonu a stále úspěšný závodník.  Reprezentant České republiky v letním biatlonu, horských ultra bězích a SkyRunningu, Vítěz SP v letním biatlonu, mistr světa v letním biatlonu 2017, účast na Mistrovství Evropy 2015 a světa 2016 ve SkyMarathonu. Člen Rock Point týmu a ambasador značky Dynafit.  Vítězství v Pražské stovce 2014, Horských výzvách 2014 a 2016, účastník Gore-Tex Transalpine Run 2014 nebo ultramaratonu Transvulkania 2017 na Kanárských ostrovech.

Vendula Šťastná – vystudovala katedru Fyzioterapie a katedru Tělesné výchovy a sportu Západočeské univerzity v Plzni. Podiatr, kondiční trenér s desetiletou praxí individuálních i skupinových tréninků zaměřených na důraz vhodného provedení pohybu a správné regenerace. Pravidelné kondiční a kompenzační tréninky házenkářek.

 

Linda Beniačová – rodačka ze Žiliny žije a trénuje v Brně, kde se s ní můžete setkávat na trénincích, které pro veřejnost organizuje místní Běžecký klub Brno. Pořádá také trailové kempy ve Vysokých Tatrách a Malé Fatře.  Její závodní specializací jsou převážně horské maratony a utramaratony, je ambasadorkou Světa běhu a adidasu. Od roku 2014 nemá jinou vítězku MČR v zimním horském maratonu – Lysá hora 24, s úspěchem ale závodí i na populární B7, Rock Point Horských výzvách a dalších extrémních závodech.

ROCKPOINT v terénu:

Kluci z RP se rozhodli pravidelně vyrážet i do terénu. Ostatně odtamtud i ilustrační fotka u banneru soutěže. Na různých akcích, zejména na závodech seriálu Horská výzva najdete Rock Point Trailrunning Station, což je projekt, který na každý závod vozí 150 párů testovacích bot (Inov8, Hoka One One, Dynafit a další zančky) + běžecké vesty a batohy + čelovky Silva + kompresní lýtkové návleky Royal Bay atd atd. Kromě testování nabízí Rock Point Trailrunning Station v místě konání akce většinou i prodej běžeckého vybavení za zvýhodněné ceny, poradenství a podobně. Až tedy budete třeba na Horské výzvě, nestyďte se na stánku RP zastavit a půjčit si na test botu, o které už dlouho přemýšlíte!