SOUTĚŽ o 2x startovné na RunCzech a POMOZ tak nevidomým sportovcům

Milí přátelé, jsou mezi námi tací, kteří se nemusí prát pouze s běžnými denními problémy, které život přináší, ale mají k tomu ještě další výrazný hendikep. Většina z nás si asi těžkou umí představit, jak složitý je běžný pohyb v případě, když jste zrakově postiženi, natož pak běh. Díky Milušce Juroškové, člence RUN magazine teamu a dlouholeté trasérce nevidomých, jsme dostali možnost pomoci těm, kteří se se slepotou perou statečně a sportují, i když právě s tímto postižení jsou jejich možnosti velice omezené. Díky této výzvě můžete pomoci spolu s námi i vy.

Pravidla jsou jednoduchá, dejte „libí se mi“ u našeho facebookového příspěvku a do komentáře napište první myšlenku, která vás napadne, když potkáte nevidomého běžce s jeho trasérem. Zároveň přispějte jakoukoli částkou na účet č. 2200987689/2010 (bankovní účet organizace Centrum rozvoje, z.s.). Zda zveřejníte či nezveřejníte výši částky, kterou jste přispěli je pouze na vás. Není to důležité. Víme, že jakákoli částka může být pro jednoho hodně a pro druhého málo. Za všechny příspěvky pro nevidomé běžce předem moc děkujeme, určitě pomohou rozdávat radost ze sportovních výkonů a překonání sama sebe více nevidomým sportovcům. Zároveň budeme rádi, když článek či soutěž zasdílíte na sociálních sítích, aby se podařilo získat pro Centrum rozvoje co nejvíce finančních prostředků.

Soutěž poběží týden, přičemž na závěr vylosujeme dva z Vás, kteří získají startovné na  závod RUN Czech – 1/2 maraton Ústí n. L.

Všechny vybrané finanční prostředky spravuje Centrum rozvoje, z.s., spolek který Nevidím a běhám organizuje od samého začátku v roce 2013, kdy začali běhat s klienty slepeckého ústavu v Brně Chrlicích.