SOUTĚŽ o 5x GS Condro DIAMANT

SOUTĚŽ o 5x GS Condro DIAMANT

Od středy 1.6. až do pondělí 6.6. se můžeš účastnit Virtuálního Běhu země, kterým už podruhé slavíme 2 významné světové dny – Světový den běhu (1.6.) a Světový den životního prostředí (5.6.). Málokdy máš tedy lepší příležitost k tomu vydat se na běžeckou trať než právě teď. A protože je nám jasné, že u jednoho výběhu nezůstane, určitě oceníš cenu od partnera závodu GS Condro, o kterou teď můžeš soutěžit.

Na našem facebookovém profilu právě probíhá soutěž o 5 velkých balení GS Condro DIAMANT. Pravidla jsou velmi jednoduchá a soutěžit tak můžeš za méně než minutu. 1 balení GS Condro Diamant ti vystačí na 2 měsíce užívání, takže bude o tvé klouby dobře postaráno po celé léto.

PRAVIDLA: Označ facebookový příspěvek k této soutěži jako ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, v čem spočívá plogging a jestli s ním máš nějakou zkušenost? Na ploggingovou trať se můžeš přihlásit i v Běhu země, více informací najdeš tady.

Soutěž poběží do pondělí 6.6. do půlnoci   

Výherce vyhlásíme v úterý 7.6. v komentáři pod Facebookým příspěvkem soutěže.

Využij poslední šanci této sezóny virtuálně si zazávodit na platformě virtualnibeh.cz a přihlas se do Běhu země. Vybrat si můžeš z tratí od 1,6 km do 42 km, takže si určitě vybere každý.

GS Condro®  DIAMANT

Namáháte své klouby? Dopřejte svým kloubům mimořádnou sílu a maximální úlevu! Nenechte se při pohybu omezovat namáhanými klouby a vsaďte na GS Condro® DIAMANT! Obsahuje klinicky ověřenou dávku glukosamin sulfátu v kvalitě CliniQ, unikátní aescin ke správnému zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach a vitamin C pro tvorbu pevné kolagenní sítě. Účinnost GS Condro®  byla prokázána klinickou studií Revmatologického ústavu v Praze a potvrzují ji i desítky tisíc spokojených uživatelů. GS Condro®  DIAMANT. Vítězství pro Vaše klouby!