SOUTĚŽ o 5x GS Condro DIAMANT Zlatá edice

Jak jistě víš, tak právě probíhá virtuální Běh země  a jelikož je GS Condro partnerem závodu, můžeme závodníkům nabídnout balení 20 tablet zdarma a našim fanouškům na facebooku jsme připravili soutěž, ve které máš šanci získat 5x limitovanou edici GS Condro DIAMANT Zlatá edice. Pravidla jsou jako vždy zcela jednoduchá a zapojit se za 30 sec. může každý.

PRAVIDLA: Podívej se ZDE na tratě, které jsme připravili na Běh země a napiš nám do komentáře pod facebookový příspěvek se soutěží, jakou délku tratě by sis vybral/a pro svůj závod, a nebo zda by si volil/a volnou ploggingovou trať? Případně zda si už někdy Plogging = běh spojený se sběrem odpadků v přírodě uskutečnil/a?

Když se do Běhu země i zapojíš, tak budme moc rádi. Klidně můžeš pod příspěvek se soutěží zasdílet i své startovní číslo a nebo foto z trati, pokud si už svůj závod absolvoval/a. Tratě jsou pro ženy, muže i děti, běh i chůzi.

GS Condro DIAMANT Zlatá edice
Dáváte svým kloubům zabrat? Dopřejte svým kloubům extrémní sílu a maximální úlevu! Nenechte se při svém pohybu namáhanými klouby omezovat a vsaďte na GS Condro® DIAMANT! Nyní speciální Zlatá edice s MĚSÍCEM UŽÍVÁNÍ NAVÍC. Obsahuje klinicky ověřenou dávku glukosamin sulfátu v kvalitě CliniQ, unikátní aescin ke správnému zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach a vitamin C pro tvorbu pevné kolagenní sítě. Účinnost GS Condro® byla prokázána klinickou studií Revmatologického ústavu v Praze a potvrzují ji i desítky tisíc spokojených uživatelů. GS Condro® DIAMANT. Vítězství pro Vaše klouby!