Špindlerův Mlýn se chystá na premiéru večerního závodu

Na netradiční čas závodu, večerní atmosféru, magickou noční přírodu i čerstvý horský vzduch zvou organizátoři běžeckého závodu RAJEC Špindlerův Mlýn Night Run. Jeho první ročník se uskuteční v sobotu 6. června ve 20 hodin.

Délka závodu činí 9,1 kilometru a bez problémů by ji měli zvládnout i začátečníci. Limitem bude tisícovka účastníků, kteří budou rozděleni podle pohlaví a věku do čtyř kategorií. Hlavní kategorie bude zahrnovat běžce narozené v letech 1976 až 1997.

„Každý závodník získá po zaplacení startovného své startovací číslo se jménem, bude mít k dispozici občerstvení na trati i po doběhnutí do cíle, bude moci zdarma využít šatnu na převlečení, úschovnu na své osobní věci a samozřejmostí je zaslání SMS s výsledným časem na mobilní telefon. Účastníci budou moci také vyhrát zajímavé věcné ceny nejen v závodu, ale i v tombole,“ říká za organizátory Denisa Kalivodová.

Vzhledem k tomu, že se jedná o akci pro celou rodinu, nebude chybět ani dětský závod. Kromě toho pořadatelé plánují široké spektrum akcí a zábavy. Připraveny budou zábavné atrakce pro děti, trampolína, opičí dráha, sportovní soutěže o hodnotné ceny nebo dětská hřiště včetně prvního českého letteringového hřiště na Medvědíně složeného z obřích 3D písmen. „Zájemci si budou moci zapůjčit lodičky a projet se po špindlerovském jezeře, vyzkoušet jízdu na terénních tříkolkách po sjezdovce nebo otestovat Špindl Bike Park,“ doplnila Denisa Kalivodová.

Veškeré informace, pokyny i možnost registrace naleznete na www.spindlnightrun.cz.

Text: Redakce | Foto: Shutterstock