Suunto uvádí na trh nové sportovní hodinky Suunto 5

Suunto představuje nový model hodinek Suunto 5. Jsou navržené čistě pro výkon, nabízí dlouhou výdrž baterie a řadu funkcí v štíhlém a pohodlném těle.

Motivováni dlouhodobou prací se sportovci a outdoorovými dobrodruhy přichází Suunto na trh s novým modelem, který byl navržen k jednoduchosti a efektivitě. Tenké, kompaktní a pohodlné sportoví hodinky Suunto 5 jsou připraveny vás dostat do formy pomocí optimálního tréninkového rytmu, dobře známé multifunkční funkci Suunto. Suunto 5 jsou určené sportovním nadšencům, kteří se chtějí zaměřit na každý svůj další krok, záběr, kilometr.

Vždy jde o vzdálenost

S inteligentními režimy baterií Suunto 5 a s jejich dlouhou životností až 40 hodin můžeš pokračovat v pohybu – ať už jde o trénink nebo výlet – bez obav, že by baterce došla šťáva. Suunto 5 se učí tvým tréninkovým vzorcům a posílají upomínky, abys je nezapomněl před příštím tréninkem nabít.

Hodinky jsou otestovány drsným severem, kde firma Suunto sídlí již od roku 1936.

Vysoce inteligentní parťák

Suunto 5 sleduje úroveň tvé kondice a přizpůsobuje pokyny založené na tvém pokroku a cílech. Stejně jako trenér ti řekne, kdy odpočívat a kdy jsi trénoval příliš tvrdě. Pokud vynecháš trénink, Suunto 5 tě bude motivovat. Suunto 5 jsou více než hodinky – je to spolehlivý parťák na každý trénink. Hodinky také sledují stres a spánek, takže si můžeš být jist, že jsi dobře zregeneroval a můžeš se pustit do další práce.

Suunto 5 tě podrží ať až se chceš jen udržovat či zlepšovat a zapracovat na své kondičce. S více než 80 přizpůsobitelnými sportovními režimy můžeš získat relevantní statistiky bez ohledu na sport, kterému se zrovna věnuješ.

Inspirace Společenství

Suunto 5 ukazuje aktivním a dobrodružným sportovcům svět nových tras, které můžeš objevovat pomocí heatmaps v aplikaci Suunto. Heatmaps ukazují, kde ostatní trénují. Nech se inspirovat a přijmi novou výzvu! Aplikace Suunto je intergrována s oblíbenými sportovními aplikacemi jako je Strava, TrainingPeaks či Relive. Nikdy nebylo snažší výsledky svého tréninku sdílet on-line!

Navrženo pro styl

Suunto 5 jsou nejen efektivní, ale mají i styl! Robustní rámy z nerezové oceli a čtyři varianty provedení. Vyber si svůj sofistikovaný styl – – černé, bílé, měděné a grafitové.

Suunto 5 si můžeš předobjednat na suunto.com. K dispozici na maloobchodních prodejnách budou od 4. června 2019. Maloobchodní cena je 8 390 Kč.

Další informace naleznete zde.