Už jste vzali svoji rodinu na RunTour?

Už jste vzali svoji rodinu na RunTour?

Chcete se s dětmi proběhnout a ozvláštnit jim prázdniny, které právě začaly? Běhání patří k České republice stejně jako třeba pivo. Existuje ale jeden běžecký seriál, který si na rodinné atmosféře a propojení běhu celé rodiny – maminky, tatínka, babičky, dědečka a dětí – zakládá. Česká pojišťovna RunTour! Letos probíhá již 7.ročník tohoto oblíbeného rodinného seriálu a RUN Magazine je jako mediální partner seriálu u toho.

Kromě delších – dospěláckých – tratí na pět a deset kilometrů jsou součástí rodinného běžeckého dne i tzv. Rákosníčkovy běhy. Tedy běhy pro děti od skoro narození, až po náctiletý věk. A protože to je závod, nechybí startovní číslo s čipem a hned po závodě i parádní fotky a účastnický diplom, který děti a rodiče najdou na stránkách www.run-tour.cz.

A to není všechno – pro každého dětského běžce má RunTour připravený exkluzivní startovní balíček! Žádné nechtěné, nudné, zbytečné letáky, ale baťůžek, kde děti najdou třeba svačinový box, deníček, tričko, pastelky a mnoho dalšího.

Nebojte, nejde ani tak o čas, jako o to si pohyb užít. Takže jestli doběhne vaše ratolest první, desátá nebo třístá – je to jedno, medaili dostane v cíli každý. Na nejlepší tři holky a kluky v každé kategorii pak čekají jako bonus i úžasné ceny od partnera dětských běhů společnosti LIDL.

Datum narození, to je údaj, který rozděluje děti do kategorií. Ty nejmenší až do šesti let běhají 500 metrů. Některé to zvládají sami, jiné běhají s podporou rodičů. Od sedmi do jedenácti let potom běhají jeden kilometr. Stejně tak jako kategorie dvanáct až patnáct let.

Kde se s dětmi převleču, kde si dáme něco dobrého k jídlu, kam si dojdeme na záchod? Nebojte! Na všechno myslíme, a tak v zázemí Česká pojišťovna RunTour najdete vše, co potřebujete. Šatny, úschovny, mnoho mobilních toalet, zdravé občerstvení, výbornou kávu, tejpování, rytí na medaile, masáže, a pokud si zapomenete něco sportovního na sebe, nevadí. Na místě můžete zakoupit i slušivý kousek do šatníků vašich dětí. Nebo i do toho vašeho.

A kam za námi přijet? Už 14. července poběžíme v Olomouci! 18. srpna v Liberci, 1. září v Ostravě, 6. října v Praze a vše zakončíme na místě perníku zaslíbeném, v Pardubicích 3. listopadu. On-line registrace pro děti je za padesát korun. Na místě pak za sto korun. Rodiče si mohou s dětmi zaběhnout 5 nebo 10 kilometrů za pět set korun. Veškeré informace najdete na našem webu ZDE . Jsme ale i na Facebooku nebo na Instagramu.

A o tom, že nás děti, ale i vy rodičové máte rádi, svědčí čísla. Na každém závodě rozběháme kolem pěti set dětí, v Praze dokonce tisíc. A pokud zabrousíme do minulosti, tak v roce 2017 jsme rozběhali skoro tři a půl tisíce dětí. Těšíme se na vás na startu.

Má smysl běžet!