VITUÁLNÍ #SummerRUN: závod, který potěší a motivuje běžecké nadšence, nováčky i děti

VITUÁLNÍ #SummerRUN: závod, který potěší a motivuje běžecké nadšence, nováčky i děti

Přivítej léto Prázdninovým virtuálním závodem

Ahoj kamarádi a kamrádky,

máme radost, že vás tolik baví soutěžit s ostatními běžci nejen na reálných tratích, ale i virtuálně na dálku. Další školní rok už je za námi, a přestože probíhal trochu jinak, než jsme byli doteď zvyklí, jedna věc se nemění – čekají nás prázdniny. Nic jiného tedy nemůže být hlavním motivem našeho dalšího, virtuálního závodu, který se uskuteční první prázdninový víkend. Rozběhněte se poprvé na krátké trati, nebo zkuste náš Letní speciálek. Celkem si můžete vybrat ze čtyř distancí a samozřejmostí budou i závody pro děti.

Blýskni se mezi kamarády a vyzvi je na závod. Utkejte se napůl v reálném i virtuálním světě. Chybět nebudou opět ani nápadité medaile J.

Registrovat se můžeš ZDE

Pomozte nám s propagací závodu

Víme, že pro mnoho lidí je RUN magazín mnohaletá srdeční záležitost a jako #lovebrand bežců pro běžce jej také budujeme. POMOZTE nám tedy prosím s propagací tohoto závodu a sdílejte buď náš status na facebooku, naši událost, nebo váš vlastní status s odkazem na tento závod, startovní číslo či fotku s vaším výsledkem. Budeme vám moc vděční. Přidat můžeš třeba i #SummerRUN

K létu patří třicítky

 K prázdninám neodmyslitelně patří léto a k tomu zase tropické teploty. Počasí bývá často nepředvídatelné, ale jedno je jisté. Ať už bude během závodu jakkoli, třicítky budou padat určitě. A to minimálně na premiérové trati s názvem Letní speciál v délce 30 km. Pokud jste spíše vytrvalci a libujete si v delších distancích, tahle horká novinka je pro vás šitá přímo na míru. Zdá se vám už půlmaraton málo, ale maraton zatím stále ještě moc? Zdolat právě třicet kilometrů zní jako krásný kompromis, nemyslíte?

Zažij dva kilometry prázdnin nebo uteč za sluncem

 Dva roky prázdnin sice zajistit neumíme, zato ale nabízíme možnost zažít Dva kilometry prázdnin a zazávodit si na super rychlé a krátké trati. Dvoukilometrová nabízí jak možnost se popvé rozběhnout, tak sprinterská trať přímo vybízí k lámání osobních rekordů a navíc je skvělou volbou pro ty z vás, kteří mají nabitý program i o prázdninách a jen těžko hledají čas na delší běhy. Zkrátka ale nepřijdou ani milovníci klasických distancí. Necháme na vás zda se zúčastníte Prázdninového (z)běhu na pět kilometrů a nebo se rozhodnete přivítat léto desetikilometrových Útěkem za sluncem.

Zde je kompletní nabídka závodních tratí:

 • Dva kilometry prázdnin – 2km
 • Prázdninový (z)běh – 5km
 • Útěk za sluncem – 10km
 • Letní speciál – 30km
 • Dětské kategorie – 0,5 a 1 km

 Tradiční dětské závody

 Ukazuje se, že děti mají velkou radost nejen ze získaného diplomu či medaile, ale i ze závodění samotného. Navíc, kdo jiný by měl oslavit začínající prázdniny a vítanou pauzu od školních povinností než právě děti. Kategorie jsme se rozhodli

ponechat stejné jako v předešlém závodě a to podle stáří dítěte od 0,5km do 1km. Určitě jsou mezi dětmi i takové, které možná svou trasu v kuse neuběhnou, ale to nevadí, část trasy mohou zdolat třeba i chůzí. Pokud by ani to nezvládli, systém jim dovolí přihlásit se i na závod kratší délky 0,5km s tím, že ale nebudou oficiálně zařazené do výsledného pořadí daného závodu, aby neovlivnili výsledky o dost mladších dětí. I tak ale získají diplom a medaili. Velice se však přimlouváme za to, abyste děti nechali vyběhnout opravdu na celý závod. Věříme, že jej každý zdolá sobě vlastním způsobem.

Pamatujte, že zejména u dětí není důležité jak rychle délku uběhnou, ale že se na trať vydají a celou ji s radostí dokončí.

Tip: Pokud mrně stagnuje, že nechce běžet trasou, závoďte s ním třeba během kolem baráku či po zahradě. 500m jde naběhat opravdu rychle prakticky všude a prcek ani nezaznamená, že už to uběhnul, utaháte ho a po obědě vám třeba ještě půjde i spát .

Startovné a registrace

I zde zachováváme již dříve vyzkoušený model, při kterém pro vás ponecháme startovné zdarma. Placené je pouze tehdy, pokud budete chtít dostat až domů do schránky krásnou dřevěnou MEDAILI. Pokud vás však naše závody baví a máte tu možnost, budeme rádi, když si sami zvolíte dobrovolnou výši startovného, kterou nám pošlete (půjde samozřejmě o anonymní údaj, který se nikde na webu nezobrazí).

Registrovat se můžeš ZDE

Šanci vyhrát máš i ty

Ceny od nás opět nedostanou ti nejrychlejší, ale budou se losovat ze všech registrovaných závodníků, kteří závod dokončí:

 • 1x bezdrátová sluchátka Buxton
 • 3x předplatné RUN magazín
 • 1x balíček všech sportovních mastí Metaxtren
 • 1x 600g balení powerdrinku Edgar
 • 1x startovné na vybraný závod (Běhej Lesy, RUN Tour, Mizuno trail running cup, Night RUN, RUN Czceh, Craft team running, Leskros, Salomon Ješted)
 • 5x startovné na příští virtuální závod
 • 1x 150g JERKY Usušil & Syn – příchuť krůta se zázvorem,
 • 1x 150g JERKY Usušil & Syn – příchuť hovězí s pepřem
 • 1x 150g JERKY Usušil & Syn – příchuť kachna na pomeranči
 • 1x kombinace sušená zelenina  a křížaly Usušil & Syn

 

 

 

 

Výhody: Při registraci si můžete přiobjednat

 • krásnou dřevěnou medaili, která Vám přijde do schránky poštou
 • zvýhodněné roční předplatné RUN magazínu se všemi výhodami
 • zvýhodněné kachní jerky od českého výrobce Usušil & syn

Za podporu moc děkujeme i partnerům, kteří nám dali ceny pro závodníky. Budeme rádi, když si i ty najdeš čas projít jejich webové stránky. Možná narazíš na něco, co tě zaujme natolik, že tě to bude doprovázet běžeckým životem.

Bude to má první výzva/závod

Možná, že si ještě žádný virtuální závod neběžel. I proto, jsme pro tebe a tvé kamarády na tuto 1. virtuální běžeckou výzvu udělali startovné zdarma. Placené je pouze tehdy, pokud budeš chtít dostat domů poštou krásnou dřevěnou MEDAILI, nebo si zvolit dobrovolné startovné tak, aby si nám přispěl na organizaci závodu. Registrace na závod se dělá on-line ve formuláři a nepotřebuješ žádné přihlašovací údaje, ani se registrací k ničemu nezavazuješ. Jak se ukázalo, virtuální klání je forma zábavy, zpestření tréninku a sportovní motivace. Vyzvi na závod i své přátele a kamarády. Utkejte se napůl v reálném i virtuálním světě.