SOUTĚŽ o startovné na Hostivice RUN

Ahoj běžci! Ve spolupráci se závodem Hostivice RUN pro vás máme soutěž o jedno startovné na libovolnou distanci závodu. Na výběr je pětka, desítka a půlmaraton. Závod v krásném prostředí bez velkého stoupání, ale přesto po lesních stezkách v okolí unikátní soustavy Hostivických rybníků, to je Hostivice RUN!

Pravidla soutěže: Na naší facebookové stránce  označte příspěvek k soutěži ‚To se mi líbí‘ a do komentáře nám napište, kterou trasu byste chtěli běžet a zda už jste Hostivice RUN běželi.

Jeden z vás, co splní obě podmínky, vyhraje startovné na závod. Soutěž poběží jako vždy do úterní půlnoci 12. 3. 2019.

Hledáte závod v krásném prostředí bez velkého stoupání, ale přesto po lesních stezkách? Chcete poznat unikátní soustavu Hostivických rybníků.  Máte odvahu změřit síly s ostatními a zjistit, jak obstojíte v silné konkurenci na dobrodružné trati?  To je 6. ročník běžeckých závodů Hostivice RUN. Okruh mezi rybníky nabídne tradičně celkem pět druhů závodů, rozdělených do různých věkových kategorií. Každý si tak přijde na své. Kratší Hostivickou pětku (5 km) ocení zejména začátečníci, pokročilé potěší Hostivická desítka (10 km) a opravdoví bojovníci mohou předvést svou vůli a běžeckou vytrvalost v Hostivickém půlmaratónu (21 km). Nejmenší závodníci si mohou zaběhnout oblíbenou kratší trať cca 750m (Dětský RUN), chybět nebude ani populární Rodičovský ultra běh, kde soutěží rodiče se svými dětmi.
I letos na všechny závodníky čeká pestrá a dobrodružná trať podél malebné staré zástavby Hostivice a okolních vodních ploch, některé cesta povede přes poutní cestu až k Hájku (původně tuto Hájeckou cestu lemovalo 20 výklenkových kapliček, z nichž se dochovalo 12).