SOUTĚŽ o podprsenku Kari Traa

Ve spolupráci se Sanasport jsme si pro tebe připravili soutěž o sportovní podprsenku od norské značky Kari Traa. Běžecký specialista Sanasport vám skrze své prodejny a e-shop přináší prvotřídní produkty na sport od 80 značek. Letos oslavili jubileum, takže soutěžní otázka je jasná: Jak dlouho už vám v Sanasportu dělají radost? 

Pravidla: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, jak dlouho už vám v Sanasportu dělají radost? Nápovědu najdete na webu www.sanasport.cz.

Soutěž poběží do úterý 15. října 2019 do půlnoci.

Funkční podprsenka Kari Traa tě podrží při jakkoli náročném tréninku nebo svižné procházce. Na sport lepší nenajdeš! Sportovní podprsenka zaměřená na výkon. Ať už na běhání, funkční trénink nebo vysokohorský výšlap, Kari Traa zvládne cokoli. Perfketně sedne každé postavě, její univerzální střih oceni každá žena, která nemá ráda zbytečné parádičky, ale ocení hlavně funkčnost. Její čistý design a barevné provedení bude ale super doplňkem jakéhokoli outfitu, určitě se ji nemusíš bát ukázat.