SOUTĚŽ o 5x GS Condro DIAMANT

Právě probíhá Virtuální běh přírodou, kterým můžete závodně oslavit nejen Mezinárodní den lesů, ale také příchod jara a začátek nové běžecké sezóny. S teplejším počasím se budou určitě i stupňovat sportovní aktivity, do kterých se budete pouštět, a proto se vám stoprocentně bude hodit cena od partnera závodu GS Condro, kterou můžete vyhrát v právě probíhající soutěži.

Na našem facebookovém profilu teď můžete soutěžit o 5 velkých balení GS Condro DIAMANT. Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá a zapojit se můžete za pár desítek vteřin. Jedno balení GS Condro diamant vám vystačí na 2 měsíce užívání, což využijete, ať už běháte/chodíte stovky nebo jen desítky kilometrů měsíčně.

PRAVIDLA: Označ facebookový příspěvek k této soutěži jako ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, který ze závodů z letošní virtuální běžecké sérii Rok v běhu tě zaujal nejvíc. Seznam všech závodů najdeš třeba tady. 

 Soutěž poběží do pondělí 21.3. do půlnoci   

Výherce vyhlásíme v úterý 22.3. v komentáři pod Facebookým příspěvkem soutěže.

Když se do Virtuálního běhu přírodou navíc i zapojíte, budeme moc rádi a klidně můžete pod příspěvek se soutěží zasdílet i své startovní číslo nebo fotku z trati, ať k závodění namotivujete i další sportovní nadšence.

GS Condro®  DIAMANT

Namáháte své klouby? Dopřejte svým kloubům mimořádnou sílu a maximální úlevu! Nenechte se při pohybu omezovat namáhanými klouby a vsaďte na GS Condro® DIAMANT! Obsahuje klinicky ověřenou dávku glukosamin sulfátu v kvalitě CliniQ, unikátní aescin ke správnému zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach a vitamin C pro tvorbu pevné kolagenní sítě. Účinnost GS Condro®  byla prokázána klinickou studií Revmatologického ústavu v Praze a potvrzují ji i desítky tisíc spokojených uživatelů. GS Condro®  DIAMANT. Vítězství pro Vaše klouby!