SOUTĚŽ o běžecké Boty CRAFT V175

SOUTĚŽ o běžecké Boty CRAFT V175

Velká SOUTĚŽ o běžecké boty od CRAFTu: Dejte příspěvku se soutěží na našem Facebookovém profilu „Líbí se mi“ a do komentáře napište, zda jste při výběru běžeckých bot konzervativní a držíte se své oblíbené značky, nebo naopak před koupí běžeckého vybavení hledáte novinky a porovnáváte je, projdete recenze, testování a nakonec klidně koupíte novinku, s časem ještě neprověřenou technologií?

Jeden z vás, co splní obě podmínky, vyhraje běžecké boty CRAFT V175.

Jsme rádi, že díky dlouholeté spolupráci s CRAFTem vám můžeme soutěž o tyto botky nabídnout právě v RUN magazínu. Boty jsme zatím mohli krátce obdivovat a osahat jen na ISPO Mnichov, ale prtavidelně používáme oblečení od CRAFTu a věříme, že i na botech si dali záležet stejně, jako na jejich všem ostatním. 

CRAFT V175 Lite

Novinka od Craftu je určená na silniční běh, má konstrukci vhodnou pro neutrální došlap. Jednoduchý a funkční skandinávský dizajn zaujme na první pohled.

A čím se může bota pochlubit technologicky?

U podešve Craft použil materiál Vibram MEGAGRIP o tloušťce 3 mm. Jde o extrémně přilnavou směs, která výborně drží na jakémkoliv tvrdém podkladu, zkrátka neklouže ani na mokré dlažbě. Součástí tlumení mezipodešve je skvělá pěna Infinergi, která se stará o návratnost energie. Externí platový opatek zajišťuje kvalitní fixaci chodidla a přitom nevyvíjí tlak na achilovku. Ke komfortu a minimalizaci rizika tvorby puchýřů, otlaků a oděrek přispívá bezešvý svršek. Bota není přetlumená, její drop je příjemných 6mm. 

Více informací k botám najdete již brzy u nás na webu.