SOUTĚŽ o běžeckou bundu CRAFT Lumen SubZ

Ve spolupráci se značkou Craft jsme si pro tebe připravili soutěž o běžeckou bundu této švédské značky. Vyhrát můžeš dámskou nebo pánskou bundu CRAFT Lumen SubZ.

Pravidla: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, jak se jmenuje tvůj nejoblíbenější obchod, kde si nakupuješ běžecké oblečení a jaká běžecká bunda CRAFT vyhrála cenu Gold Winner na  veletrhu ISPO 2019 v Mnichově? Odpověď hledej zde.

Soutěž poběží do čtvrtka 5. listopadu 2019 do půlnoci.

Vítr. Déšť. Mlha. Zima. Tma. Se samotnými živly toho moc nenaděláme, ale můžeme nabídnout funkční řešení tohoto problému. Stěžejní řadou běžeckého sortimentu značky CRAFT na sezónu podzim/zima 2019 je koncept SubZ, jehož název vychází z označení Sub Zero – tedy určený do podmínek s teplotou pod bodem mrazu. Typickým znakem konceptu SubZ jsou zateplené panely, které vám zajistí tepelný komfort i v těch nejmrazivějších dnech. Dominantními barvami kolekce jsou elegantní černobílé odstíny doplněné o reflexní prvky nezbytné pro sportování v podzimně-zimních měsících.

Ideálním parťákem do chladného počasí je běžecká bunda CRAFT Lumen SubZ v pánském i dámském provedení o kterou můžete soutěžit.