Soutěž o boty MIZUNO a plavecké brýle SWANS

Ahoj, projekt Letních virtuálních her přináší již podruhé jedinečnou možnost poměřit navzájem síly napříč celou republikou, a to hned v 5 sportech hned několik soutěžích hodnotné o věcné ceny.

První soutěž, kterou jsme pro Tebe připravili je o 1 pár běžeckých bot Mizuno Wave Rider 24 a o plavecké brýle od značky Swans.

PRAVIDLA: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce jako ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, jaká barevná kombinace běžeckých bot se ti líbí nejvíc a jestli do svého tréninku zařazuješ i plavání. Výherci budou vylosovaní ze všech odpovědí. Na dostupné barvy bot se můžeš podívat ZDE. Soutěž poběží až do neděle 25. července 2021 do půlnoci!

Exkluzivní SLEVA s unikátním kódem po dobu Letních virtuálních her

Po celou dobu Letních Virtuálních Her můžeš využít unikátní SLEVU 15% na veškeré vybavení od partnerských značek Mizuno, Leki, FLR a Swans. Slevový kód LVH15 uplatníš ZDE

Přihlaš se i ty na nějakou z disciplín Letních virtuálních her

Jelikož je přihlášení do jednotlivých disciplín na Letních virtuálních hrách možné i ZDARMA, budeme rádi, když tě náš nápad zaujme a pustíš se stejně jako už tisíce běžců, chodců a cyklistů do světa virtuálního sportování a získávání nádherných medailí. Virtuální sportování je fenoménem dnešní doby a umožňuje sportovat a udržet komunity v jednotlivých sportech pohromadě v každé situaci. Dalo nám hodně práce projekt spustit a připravit, proto bychom tě i rádi požádali, pokud Tě zaujal, zda bys o něm mohl(a) říct svému okolí a zasdílel(a) jej i na svých sociálních sitích.

Podrobnosti o botech v soutěži:

Fotka je pouze ilustrační, soutěží se o libovolný pár Mizuno Wave Rider 24 z celé nabídky SportObchod.cz

Další fotky a podrobnosti nalezneš zde

 

Podrobnosti o brýlích v soutěži:

Soutěží se o jedny plavecké brýle Swans SR72M-MIT-PAF-SMBL.

Další podrobnosti nalezneš zde

Každá ze sportovních disciplín Letních virtuálních her má navíc svého partnera – Běh (Mizuno), Chůze (Leki), Cyklistika (FLR), Plavání a tritalon (Swans), kteří se rozhodli věnovat ve spolupráci se SportObchod.cz věcné ceny hned do několika soutěží. Každý týden tak budeš mít šanci rozšířit svou sportovní výbavu o nové boty či další důležité doplňky, které při překonávání svých sportovních výzev zaručeně oceníš.