Soutěž o čepice a čelenky CEP

Soutěž o čepice a čelenky CEP

Oblékněte se stylově pro sport i volný čas Vyhrajte čepici a čelenku CEP Lehce zateplená čepice sportovního střihu je vhodná pro sportovní využití i běžné nošení. Gramáž materiálu (80 % PES, 20 % LYCRA POWER) dosahuje 240 g/m2. K dispozici ve čtyřech barvách (černé, modré, zelené fluo/černé, růžové fluo/černé) a dvou velikostech (S/M a L/XL, tedy pro obvod hlavy 51–56, resp. 57–63 cm).

Doporučená cena: 330 Kč  

Jednovrstvá lehká čelenka z 80 % PES a 20 % LYCRA POWER je primárně určena pro závodní běžce. Je k dispozici v 8 barevných odstínech a kombinacích barev, včetně prémiových zlaté či stříbrné. Velikosti jsou shodné s velikostí čepic.

Doporučená cena: 200 Kč Oba výrobky jsou pro světoznámou značku CEP vyráběny v České republice. www.cepsports.cz Soutěžní otázka Metalické barvy čelenek, zlatá a stříbrná, provází speciální znak s 10 uprostřed. Co symbolizuje?

  1. Jedná se o symbol výrobku s mimořádným obsahem vzácných kovů, v tomto případě 10 g zlata či stříbra v každé čelence.
  2. Speciální metalické barvy inspirované nejvzácnějšími medailovými kovy připravili designéři v limitované edici podkolenek a čelenek k 10. výročí značky CEP.
  3. Výrobek má 10letou záruku.

    1). 10 gramů zlata2). 10. výročí3). 10 let záruka